X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Шкідливий вплив вживання тютюнокуріння на організм людини

Завантажити презентацію

Шкідливий вплив вживання тютюнокуріння на організм людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Шкідливий вплив вживання тютюнокуріння на організм людини. Проект підготували: Туз Тетяна, Шекета Ольга, Москаленко Олена; Назарчук Анжела; Кателик Віка; група №206, спеціальність: «Продавець продовольчих товарів. Касир торгівельного залу».

Слайд 2

Здоров’я—це смак Свіжих ягід дозрілих Це сорт, що дає нам Наснагу і силу. Це сон, що на крилах Нам зорі несуть Усе це з собою Узять не забудь . Та тільки на цьому шляху: Цурайся цигарки, від чарки тікай, І знай, любий друже, У цьому житті Чи бути здоровим—вирішуєш ти!!!

Слайд 3

«Люди вбивають себе самі». Філософ Сенека.

Слайд 4

«Від куріння тупіють. Воно несумісне з творчою роботою. Куріння годиться лише для нероб» (Гёте); «Кожному – своє! Тютюну – забуття, а вам – здоров’я, краса і радість буття».

Слайд 5

Склад отруйних, канцерогенних речовин в одній сигареті:

Слайд 6

Що ми ніколи не побачимо у рекламі тютюнових виробів? Недокурки у попільничках, порожні, зім’яті пачки в урнах. Хворих, нещасних людей з тремтячими, пожовклими від тютюнового диму пальцями. Людина в рекламі ніколи не закашляє і не прищуриться від тютюнового диму. Ніколи не показують хворих, які шкодують про те, що своєчасно не кинули курити.

Слайд 7

Це не геройство – покурити, Здоров’я треба берегти Постійно будеш ти хворіти Поки курить не кинеш ти. І діабет, і рак чекають На тих завзятіших курців Вони сердешні і не знають Чому лишаються зубів. І шкіра в них бува сіріє Їх полюбляє анемія… І швидко втомлюються в школі, А кинуть все – немає волі.

Слайд 8

Не будь маріонеткою в чужих руках! Дивись на світ відкритими очима! Ти хочеш насолоджуватись життям, крокувати у ногу з часом, не відставати від моди? Сучасна мода одна – здоров’я. Бути здоровим – модно, стильно, красиво, класно!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота