X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Щаслива сімя - щасливі діти

Завантажити презентацію

Щаслива сімя - щасливі діти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

першокласників до навчально-виховного процесу Адаптація

Слайд 2

  Адаптація - це процес звикання до нових шкільних умов. Від благополучного протікання цього періоду залежить все подальше шкільне життя дитини - її мотивація до навчання, здоров'я, комфорт та ставлення до інших .

Слайд 3

Слайд 4

Форми шкільної адаптації: Психологічна це входження до нової системи вимог, пов'язаних з виконанням навчальної діяльності. Біологічна це пристосування до нового режиму навчання й життя. Соціальна це процес входження до учнівського колективу.

Слайд 5

Соціалізація та успішна адаптація дитини є стратегічною метою діяльності кожного педагога. Дитина розвиватиметься успішніше за допомогою взаємодії тріади: дитина педагоги батьки

Слайд 6

Вранці піднімайте дитину спокійно, з посмішкою та лагідним словом.  Не посилайте дитини в школу без сніданку: в школі вона багато працює, витрачає силу. Після школи дитина не повинна зразу сідати за виконання завдань, необхідно 2-3 години відпочити. Найоптимальніший час для виконання завдань – з 15 до 17 години. Не можна виконувати завдання без перерви. Завжди будьте уважними до стану здоровя дитини, коли щось її турбує : головний біль, поганий стан. Найчастіше це обєктивні показники втомлення, перевантаження. Дбайте, щоб ваша дитина самостійно виконувала домашнє завдання. Рекомендації батькам:

Слайд 7

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота