X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
подорож на планету доброти

Завантажити презентацію

подорож на планету доброти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

правила ведення дискусії в групі ☼ Поважай права і думки інших. Кожен член групи має можливість висловитись. ☼ Будь готовий слухати інших не перебиваючи. ☼ Будь готовий до співпраці. ☼ Підтримуй ідеї інших товаришів. ☼ Не говори занадто довго та часто. ☼ Водночас має говорити лише одна особа. ☼ Не критикуй себе та інших.

Слайд 2

Слайд 3

Радість Вдача Красота Печаль Доброта

Слайд 4

SOS! SOS! SOS! Любі діти! Допоможіть нам, будь ласка. Шлях до нашої планети буде нелегким. Долаючи перешкоди, які будуть траплятися на вашому шляху, ви маєте допомагати один одному, бути ввічливішими один з одним, добрішими, гуманнішими, щирішими та вихованішими. Сподіваємося, що ви впораєтеся і зможете знайти розгадку. Девіз написаний на окремих папірцях і вам його потрібно зібрати. На кожній планеті, яка буде траплятися на вашому шляху ви будете отримувати по слову-підказці і наприкінці подорожі ви зможете скласти цілий вираз, який допоможе встановити мир та злагоду на нашій планеті. ПОСПІШАЙТЕ! БАЖАЄМО УСПІХУ!

Слайд 5

ПЛАНЕТА КОМПЛІМЕНТІВ

Слайд 6

ПОВІДОМЛЕННЯ Жителям планети «Земля». Вам потрібно одягнути дерево листочками із позитивних слів. Якщо ви впораєтеся, то отримаєте першу підказку.  БАЖАЄМО УСПІХУ!

Слайд 7

ПЛАНЕТА ПРОТИЛЕЖНОСТЕЙ

Слайд 8

ПОВІДОМЛЕННЯ Щоб отримати слово - підказку вам потрібно скласти пари слів-протилежностей… БАЖАЄМО УСПІХУ!

Слайд 9

СМІХ - ЛЮБОВ - ПОВАГА - СУМ НЕНАВИСТЬ ЗНЕВАГА

Слайд 10

ДОБРОЗИЧЛИВІСТЬ - ЩЕДРІСТЬ - СИЛА - СКУПІСТЬ СЛАБКІСТЬ ГРУБІСТЬ

Слайд 11

ДОБРОТА - ДРУЖБА - МИР - ЖОРСТОКІСТЬ ВОРОЖНЕЧА ВІЙНА

Слайд 12

СПОКІЙ - РАДІСТЬ - ДОБРО - ТРИВОГА ЗЛІСТЬ ЗЛО

Слайд 13

ПОВІДОМЛЕННЯ Дорогі діти! Жителі нашої планети дуже сумують від того, що втратили надію на порятунок. Допоможіть нам, як найшвидше!

Слайд 14

ПЛАНЕТА ВИХОВАННОСТІ

Слайд 15

ПОВІДОМЛЕННЯ На нашій планеті слова загубилися, або втратили своє значення. Поверніть їх на своє місце і ви зможете отримати третю підказку. Бажаємо успіху!

Слайд 16

Речення з помилками:  1. Проходити на своє місце в кінотеатрі треба обличчям до тих, хто сидить.  2. Чемний хлопчик ніколи не смикає дівчаток за коси.  3. Ввічливі діти завжди поступаються своїм місцем у тролейбусі або в автобусі старшим.  4. Виховані діти обгортку від цукерки ніколи не викидають на тротуар.  5. Усі діти переходять вулицю на зелене світло світлофора.  6. Виховані діти ніколи не лазять по деревах.  7. Дівчатам не слід витирати руки об сукню.  8. Виховані діти ніколи не кричать, коли вітаються.

Слайд 17

ПОВІДОМЛЕННЯ . Вам потрібно вірно і швидко відповісти на питання і тоді шлях до четвертої підказки буде відкрито.  Ви, майже, у цілі!

Слайд 18

ПЛАНЕТА ДОБРОТИ ДОБРО НЕ ПРОПАДАЄ, А ЗЛО ПОМИРАЄ !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота