X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ОСНОВНІ ОРІЄНТИРИ ВИХОВАННЯ УЧНІВ 1-11 КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Завантажити презентацію

ОСНОВНІ ОРІЄНТИРИ ВИХОВАННЯ УЧНІВ 1-11 КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Насилля серед підлітків

Слайд 2

Насильство як епідемія Насильство поширюється серед молодих людей, як хвороба. У підлітка до 180 % більше шансів напасти на когось, якщо один з його знайомих робив це раніше.

Слайд 3

Дослідження Один з дослідників, професор Роберт Бонд сказав: «Акти насильства можуть рикошетом проходити через суспільство, подорожуючи через мережі друзів». Це показує, наскільки важливою є профілактика насильства. «Якщо ми можемо зупинити насильство в одній людині, це пошириться у її соціальній мережі». «Ми насправді запобігаємо проявам насильства не тільки в цій конкретній людині, але потенційно у всіх, з ким вона вступає у контакт»

Слайд 4

Насильство в Україні За данимим Всесвітньої організації охорони здоров’я, Україна посідає п’яте місце у Європі за випадками насилля в підлітковому середовищі. Жорстоке з’ясування стосунків між підлітками забирає життя 6 молодих українців зі 100 тисяч населення.

Слайд 5

Слайд 6

Форми насилля серед підлітків Підліткове насилля має свої особливості, і що найважливіше, воно не обмежується фізичним, економічним, сексуальним та психологічним, підліткове насилля має свою унікальну форму – булінг. Адже саме ця форма насилля може включати в себе і фізичні, і психологічні, і економічні прояви.

Слайд 7

Булінг Походить від англійського слова «bully», що означає «насильник», «хуліган», «забіяка», «залякування». Цей термін характеризує вид психологічного терору, цькування однієї людини іншою, побиття, застосування менш радикальних методів порушення психо-емоційної стійкості (пліток, приколів, насмішок, бойкоту, рекету, дражнилок, образливих жартів.

Слайд 8

Ознаки буллінгу

Слайд 9

Булінг має наступні форми

Слайд 10

Чому починається булінг? Випадки насилля серед підлітків траплялися і раніше, але зараз вони стають все помітнішими, і що найважливіше, мають трагічні наслідки. Сьогодні діти особливо жорстокі. Причин агресивного переслідування безліч: виховання або його відсутність, спадковість, прагнення проявити своє «Я» і характеру, перегляд жорстоких кінофільмів, передач, мультфільмів.

Слайд 11

Гучні випадки булінгу в Україні Булінг може призвести до найтрагічніших і невідворотних наслідків, а саме до смерті дітей…

Слайд 12

Наслідки насильства серед підлітків

Слайд 13

…але цього можна було уникнути, лише слідуючи наступним правилам Говорити про булінг відкрито (тому що, як правило, булінг – це прихований процес), визнавати його навність, і ні в якому разі не замовчувати цю проблему! Звернутися до адміністрації, психолога, соціального педагога, класного керівника, майстра виробничого навчання. Безпосередня робота із жертвами і булерами.

Слайд 14

Якщо дитина прийшла до Вас з проблемою, що вона стала жертвою булінгу

Слайд 15

Опитування учнів про буллінг

Слайд 16

Чому підлітки не говорять про насилля

Слайд 17

Ла Страда про буллінг За словами Альони Кривуляк, координаторки Національної дитячої «гарячої лінії» Ла Страда, діти, які стають жертвами булінгу, частіше всього замовчують про свої проблеми, не діляться своїми переживаннями з батьками та близькими людьми. Їхні проблеми можуть виявитися у критичних чи екстремальних ситуаціях.

Слайд 18

Роль педагогів у профілактиці виникнення булінгу в навчальних закладах Наше завдання полягає у виявленні подібного виду насилля серед учнівської молоді, і що найголовніше – попередження його виникнення. Не залишати без уваги одиничні вияви неповаги серед учнів.

Слайд 19

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота