X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ДЕНЬ ВАЛЕНТИНА

Завантажити презентацію

ДЕНЬ ВАЛЕНТИНА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація свята «День Святого Валентина»

Слайд 2

мета проведення свята: 1.Сприяти мотивації у вивченні іноземних мов 2.Розвиток усного мовлення учнів 3.Розширення кругозору учнів 4.Розвиток уваги, пам’яті, самостійності

Слайд 3

Історія виникнення Дня Святого Валентина Традиції та звичаї святкування Символи свята «Валентинки»

Слайд 4

Історія виникнення свята День Святого Валентина - найніжніший, найромантичніший і найщасливіший день для всіх закоханих. День, наповнений сердечками, цукерками, листівками, трояндами і словами кохання. Це день виявлення почуттів та зізнань День, коли навіть най нерішучіший може сказати: «КОХАЮ»

Слайд 5

З’явилося це свято близько18 віків тому в Римі, в часи правління імператора Клавдія II. В цей час Клавдий II збирався завоювати світ, але римська армія відчувала гостру нестачу в солдатах для військових походів, що заважало завойовницьким планам імператора.

Слайд 6

КлавдийII-Валентин Корінь зла Клавдій II бачив у шлюбі і тому заборонив обряд вінчання, так як в кожному неодруженому чоловікові бачив потенційного солдата.

Слайд 7

Але знайшлася людина, яка не боячись імператорського гніву, стала таємно поєднувати серця закоханих . Він мирив тих. хто посварився, писав листи кохання за проханням легіонерів та дарував закоханим парам квіти . Цією людиною був християнський священник Валентин.

Слайд 8

«Твій Валентин» Одного разу Валентина взяли під варту, а незабаром Клавдій II підписав указ про його страту. Перебуваючи під вартою, Валентин закохався в прекрасну дівчину, дочку тюремщика, яка була сліпою. Користуючись своїми знаннями в галузі медицини, Валентин вилікував кохану від сліпоти.

Слайд 9

На жаль йому самому вже нічого не могло допомогти. Страта була призначена на 14 лютого. В цей день Валентин попросив у тюремщика папір та чорнило і написав прощального листа коханій з підписом: "Твій Валентин".

Слайд 10

Пізніше, в 496 році Папа римский Геласіус оголосив 14 лютого днем Святого Валентина. З того часу закохані вважають його своїм заступником

Слайд 11

Любви все возрасты покорны, Как мудрый классик говорил. Так пусть меж нас Амур проворный Порхает,не жалея крыл. Так обнажим ему навстречу Сердца,красиво говоря- Пускай их стрелами калечит. Авось, незря, авось-незря!

Слайд 12

Традиції та звичаї святкування Валентина не забули і вибрали покровителем Всіх Закоханих. Як християнський мученик, котрий постржадав за віру, він був канонізований католицькою церквою.

Слайд 13

І в Росії стало одним святом більше, хоча на Русі було своє свято закоханих. Воно святкувалось 8-го червня і було пов’язане легендарною історією Петра і Февронії.

Слайд 14

В день всіх закоханих принято надсилати дорогим людям послання із зізнаннями в любові, до того ж підписувати валентинки і залишати адресу не треба, все має бути загадково

Слайд 15

Британський рекорд кількості надісланих "валентинок" установлений в 1988-му - 16 мільйонів. В США в тому ж році в той же день купували 24 тисячі троянд щохвилини.

Слайд 16

В Англії після 14 лютого приватних детективів засипають замовленнями на встановлення особистості відправника валентинки. Послуга дорога – 500 фунтів, але всі платять: ніхто не хоче прогавити свій шанс. А ще в Англії є звичай, згідно з яким перший чоловік, котрого зустріне дівчина в цей день повинен стати її Валентином, хоче вона цього чи ні . Але дівчата знайшли вихід із цієї ситуації: в цей день вони гуляють із закритими очима.

Слайд 17

Правда, ті ж британці в День святого Валентина посилають любовні послання не тільки друзям та знайомим, а й своїм домашнім тваринкам . Найбільш улюблені за Ла-Маншем собаки та коні.

Слайд 18

Символом Дня всіх Закоханих вважають червоні троянди. Коріння цих традицій - в античному язичництві. Богиня любові Афродіта, поспішаючи до коханого, наступила на кущ білих троянд та оросила троянди своєю кровю. З тих пір червоні троянди- це символ любові і пристрасті, їх принято дарувати на День Святого Валентина.

Слайд 19

Всі ритуальні подарунки на День Святого Валентина повинні мати форму серця. Це можуть бути солодощі, повітряні кульки і так далі. Один геній-винахідник Валентин (знайоме імя) придумав солодкі шоколадки різної форми.

Слайд 20

До речі, японки 14 лютого просто зобов’язані подарувати своєму коханому шоколад. Кожна японка обов’язково витратить на День Святого Валентина 200-300 на подарунки своєму коханому та друзям. А японці в цей день змагаються по кількості подарованих їм солодощів.

Слайд 21

Цей день є ідеальним для зізнання в коханні людині, яка є не байдужою вам…

Слайд 22

Символи дня Святого Валентина Серце Купідон Червона троянда Обручки

Слайд 23

«Серце» Серце Колись люди вірили, що такі відчуття, як любов, удача, гнів знаходяться в серці, пізніше вважали, що тільки любов є в серці. Через це в наш час серце є символом кохання та Дня Святого Валентина.

Слайд 24

Обручки Обручки В більшості країн люди під час заручення та весілля обмінюються облучками. Два-три століття тому в День Святого Валентина було дуже популярно влаштовувати заручення.

Слайд 25

Купідон Купідон Син Венери, богині любові. Він може заставити людину закохатися пострілом однієї із своїх чарівних стріл.

Слайд 26

«Червона троянда» Римляни мали власну легенду про походження троянд. Згідно її багато чоловіків мали мету одружитись на жінці з іменем Rodanthe, але ні одним вона не зацікавилась. Ці люди наскільки були обурені її байдужістю, що вірвались до неї в дім, де вибили двері. Цей епізод обурив богиню Діану. В покарення вона перетворила красуню на квітку, а кожного в її прихильників в шипи .

Слайд 27

«Валентинка» З Днем Святого Валентна Зізнаюсь: тебе кохаю. І сподіваюсь на взаємність.

Слайд 28

Вінець всього прекрасного –ЛЮБОВ!

Слайд 29

Нехай вічно триває День Святого Валентина!

Слайд 30

Нехай панує Кохання!

Слайд 31

Люблю!!!

Слайд 32

Одне серце на двох…

Слайд 33

.

Слайд 34

Вас вітає 8-б клас!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота