X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Увіковічення пам’яті Т.Г.Шевченка"

Завантажити презентацію

"Увіковічення пам’яті Т.Г.Шевченка"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Увіковічення пам’яті Т.Г.Шевченка

Слайд 2

Вулиця Шевченка в Україні Вулиці з такою назвою існують майже в кожному населеному пункті України. Вулиця Шевченка є в: Білій Церкві, Богуславі, Боярці, Василівці, Вінниці, Дніпродзержинську, Дніпропетровську, Дунаївцях, Євпаторії, Житомирі, в місті Керч, Київ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів Ніжин, Павлоград, Полтава, Рівне, Севастополь, Сімферополь, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернівці, Чернігів і т.д... Полтава Київ Євпаторія

Слайд 3

Вулиця Шевченка за кордоном Росія В місті: Анапа, Владивосток, Єкатеринбург, Іркутськ , Башкортостан, Калінінград, Красноярськ, Липецьк, Москва, Мурманськ, Оренбург, Петрозаводськ, Санкт-Петербург, Саратов, Смоленськ, Таганрог, Томськ, Тула, Хабаровськ, Шахти, Ярославль. Калінінград Саратов Смоленськ

Слайд 4

А також у Казахстані(Алмати), Польщі(Ольштин), США та Канаді. Канада США Польща

Слайд 5

Національна премія України імені Тараса Шевченка Національна премія України імені Тараса Шевченка— державна нагорода України, найвища в Україні творча відзнака за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва.

Слайд 6

Республіканську премію імені Т. Г. Шевченка засновано 20 травня 1961 року Постановою Ради Міністрів УРСР. Нею нагороджували видатних митців за високоідейні й високохудожні твори та роботи у галузі літератури, образотворчого мистецтва, музики, театрального мистецтва та кінематографії. Першими Диплом та Почесний знак лауреата 9 березня 1962 року отримали Павло Тичина, Олесь Гончар в галузі літератури і Платон Майборода в галузі музики. Павло Тичина Олесь Гончар Платон Байборода

Слайд 7

Київський національний університет імені Тараса Шевченка Київський національний університет імені Тараса Шевченка— державний вищий навчальний заклад України, розташований у місті Києві, самоврядний (автономний) дослідницький національний університет.

Слайд 8

Національна опера України імені Тараса Шевченка Найбільший музичний театр України, розташований в Києві. Будівля оперного театру, зведена в 1901 році за проектом архітектора Віктора Шретера, знаходиться в центрі Києва на вулиці Володимирській, 50.

Слайд 9

Національний музей Тараса Шевченка Націона льний музе й Тара са Шевче нка в Києві створено на базі колишньої Галереї картин Тараса Шевченка в Харкові та Центрального державного музею Тараса Шевченка в Києві у 1949 році. Розташований на бульварі Тараса Шевченка, 12.

Слайд 10

Гроші та поштові марки Портрет Тараса Шевченка зображено на банкноті номіналом 100 гривень та на золотій пам'ятній монеті номіналом 200 гривень.

Слайд 11

Воскресну нині! Ради їх, Людей закованих моїх, Убогих, нищих... Возвеличу Малих отих рабів німих! Я на сторожі коло їх Поставлю слово. Дякуємо за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література