X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Куліш Микола Гурович"

Завантажити презентацію

"Куліш Микола Гурович"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Куліш Микола Гурович

Слайд 2

Мета уроку: подати відомості про життєву основу п’єси “Мина Мазайло”, з’ясувати причини появи в суспільному житті України національного нігілізму; розвивати вміння самостійно мислити, давати власну оцінку прочитаному, аналізувати тематику, образну систему твору; формувати активне несприйняття таких моральних рис, як скупість, підлабузництво тощо.

Слайд 3

Куліш-драматург був талант світового масштабу. Не буду шукати небезпечних аналогій в класиці – між Шекспіром і Шіллером або Молєром чи Бомарше, але в сучасній йому… драматургії він не мав собі рівних… Ю.Смолич

Слайд 4

Драматична література (гр. drama, букв. – дія) характеризується пристосованістю для сценічної інтерпретації. Основною її ознакою є призначення для театрального спектаклю. Текст драматичного твору – це слова героїв і ремарки, що вказують режисеру на декорації і дії персонажів. Провідні жанри драми: трагедія, комедія, драм, трагікомедія, водевіль, мелодрама. Сатирична комедія – твір, у якому за допомогою спеціальних сатиричних засобів різко висміюються суттєві суспільні вади, зображуються смішні (комічні) події й персонажі.

Слайд 5

Проблематика комедії

Слайд 6

Домашнє завдання Написати реферат на тему « Мова персонажів пєси М. Куліша «Мина Мазайло» як засіб їхньої характеристики».

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література