X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Корній Чуковський

Завантажити презентацію

Корній Чуковський

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

В сорока хвилин їзди від Москви, в одному из красивих кутків Підмосков'я в селі Переделкіно, серед беріз і сосен, в невеликому будинку багато років жив високий сивий чоловік, якого знали не тільки всі діти села, але й маленькі жителі всієї Моксви.

Слайд 3

Відома бібліотека К.І.Чуковського

Слайд 4

Кабінет

Слайд 5

Вставав він дуже рано, о 5 год ранку, як тільки вставало сонце, і відразу ж брався за роботу. А лягав спати о 9 год вечора. Навесні і влітку копався в городі чи в квітнику перед будинком, взимку розчищав доріжки від випавшого за ніч снігу. Пропрацювавши кілька годин, він вирушав гуляти. Ходив він дивовижно легко і швидко, іноді він навіть пускався наввипередки з малюками, яких зустрічав під час прогулянки. Саме таким малюкам він присвятив свої книги. До 37 років він не писав дитячих казок і віршів.

Слайд 6

У К.І. Чуковського було четверо дітей. Сталося так, що йому довелося терміново їхати зі своїм маленьким сином, який захворів, у якого була висока температура, у вагоні поїзда. І щоб він не плакав, той став розповідати йому казку, яку давно хотів записати ...

Слайд 7

Жил да был Крокодил. Он по улицам ходил. Папиросы курил, По-турецки говорил – Крокодил, Крокодил Крокодилович! Син перестав плакати, а потім виявилося, що запам'ятав напам'ять цю казку.

Слайд 8

Одного разу Корній Іванович сидів за своїм письмовим столом, і почув плач своєї молодшої дочки, яка не хотіла вмиватися. Він вийшов з кабінету, взяв дівчинку на руки і несподівано для себе тихо сказав .. Надо, надо умываться По утрам и вечерам…

Слайд 9

Цим маленьким його друзям «від двох до п'яти» він здавався велетнем, справжнім добрим чарівником із казки - величезний, гучний, не схожий ні на кого, щедрий на ласку. Ось чому з давніх пір діти з великою ніжністю, яку не так легко заслужити у маленького народу, кликали свого улюбленого велетня ласкавим ім'ям «Чукоша».

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Казки К. Чуковського допомагають усім дітям орієнтуватися в навколишньому світі, змушують відчувати себе безстрашним учасником уявних битв за справедливість, за добро і свободу. Вірші К. Чуковського виховують здатність співпереживати.

Слайд 13

Меморіальна табличка на будинку, де жив Чуковський Чуковський и Пастернак на Першому зїзді союза письменників в 1934 году.

Слайд 14

Мабуть, немає жодної казки Чуковського по якій немає мультфільму. Я пропоную подивитися мультфільм «Плутанина»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література