X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Календарно-обрядові пісні рідного краю

Завантажити презентацію

Календарно-обрядові пісні рідного краю

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Календарно-обрядові пісні рідного краю Колядки

Слайд 2

По всьому світу стала новина: Діва Марія Сина родила, Сіном притрусила, в ясла положила Господнього Сина. Радісну пісню чути в тишині, Ангели славлять Бога в вишині. Бо спасіння світу, згідно Заповіту, У Господнім Сині! Ось появилась на небі зоря, Шлях освітила до Христа Царя. Мудреці приходять і дари приносять Господньому Сину. До Віфлеєму пастухи ідуть. Радість велику у серцях несуть. На коліна впали й разом привітали Господнього сина!

Слайд 3

Небо і земля нині торжествують, Ангели й люди весело святкують. Приспів: Христос родився, Бог воплотився, Ангели співають, славу завіщають, Пастухи вітають, поклін складають, «Чудо! Чудо!» - повідають. У Віфлеємі весела новина: Пречиста Діва народила Сина. Отцівське Слово зодяглося в тіло, В земній темряві Сонце засвітило. Ангели служать Господу Своєму, Співають «Слава!» новонародженому. Три володарі зі сходу приходять, Ладан і миро й золото приносять. Спасу святому ті дари складають, Пастирі людям новину звіщають. Його ми нині також величаймо «Слава на небі й на землі!» - Йому заспіваймо!

Слайд 4

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література