X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Художня література як одна з форм духовної діяльності людини

Завантажити презентацію

Художня література як одна з форм духовної діяльності людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВСТУП Художня література як одна з форм духовної діяльності людини. Функції художньої літератури. Багатозначність художнього образу.

Слайд 2

ПЛАН УРОКУ: Що таке художня література? Які функції виконує художня література у суспільстві? Що таке художній образ? Що таке художній твір? План аналізу художнього твору.

Слайд 3

РІЗНОВИДИ ХУДОЖНЬОГО ОБРАЗУ

Слайд 4

ПЛАН АНАЛІЗУ ХУДОЖНЬОГО ТВОРУ Автор, назва твору. Історія написання твору. Життєва основа твору. Жанр. Тема та ідея твору. Персонажі (позитивні, негативні), їх роль у розкритті ідеї твору. Сюжет і композиція. Роль поза сюжетних елементів (описи, роздуми тощо). Мова твору та окремих персонажів. Позиція автора щодо зображуваних у творі подій. Ваше ставлення до твору.

Слайд 5

АНКЕТА № Запитання Відповіді Так Ні 1. Я люблю читати книги 2. У мене вдома є своя бібліотека 3. Я користуюся районною, шкільною бібліотекою 4. Я беру художні твори з Інтернету 5. Я читаю тому, що мені це цікаво 6. Я читаю тому, що цього вимагають батьки 7. Я вмію читати швидко 8. Я читаю тільки те, що задають на уроках літератури 9. Я читаю книги переважно українською мовою 10. Я вважаю рівень своїх знань з української літератури високим

Слайд 6

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ: Написати розповідь про свою улюблену книгу за планом: Як називається книга, хто її автор? Як потрапила до тебе ця книга, хто порадив тобі її прочитати? Який це твір за жанром (роман, повість, оповідання, вірш)? Які основні події описуються у творі? Чи багато героїв у цьому творі? Хто з них тобі подобається і чому? З думками і вчинками яких героїв ти не погоджуєшся і чому? Який епізод твору тобі найбільше сподобався? Що хотів сказати автор, пишучи цей твір?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література