X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вершники

Завантажити презентацію

Вершники

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Ю. ЯНОВСЬКИЙ. НОВЕЛА “ПОДВІЙНЕ КОЛО” З РОМАНУ “ВЕРШНИКИ”. ІДЕЯ ПРОТИСТАВЛЕННЯ ЗАГАЛЬНОЛЮДСЬКИХ ВАРТОСТЕЙ КЛАСОВИМ. ПРОБЛЕМА РОЗПАДУ РОДУ, РОДИНИ ЯК ТРАГЕДІЯ НАРОДУ.

Слайд 9

НА УРОЦІ МИ ПОВИННІ: усвідомити ідейно-художні особливості твору; порушити проблеми в проекції на сучасність; розвивати навички аналізу прозових творів малих форм, висловлювати власну думку щодо прочитаного.

Слайд 10

Т Е Х Н О Л О Г І Ч Н А К А Р Т К А ЦІЛЕПОКЛАДАННЯ На цьому уроці я хочу: Глибше зрозуміти текст твору. Обмінятися думками з приводу зображених у новелі подій. Брати участь в обговоренні проблемних питань, у літературних дискусіях. Давати власну оцінку подіям. Спробувати себе в ролі історика. Спробувати себе в ролі літературознавця. Зрозуміти уроки історії. Усвідомити цінність твору для сучасності.

Слайд 11

Слайд 12

РОМАН У НОВЕЛАХ – ЦЕ ТВІР, ЩО СКЛАДАЄТЬСЯ З КІЛЬКОХ СЮЖЕТНО ЗАВЕРШЕНИХ НОВЕЛ, ПОВ’ЯЗАНИХ СПІЛЬНОЮ ТЕМОЮ.

Слайд 13

П О Р Т Ф О Л І О Жанр: Тема: Ідея новели: Головні герої: Порушені в творі проблеми:

Слайд 14

ПРОБЛЕМНЕ ПИТАННЯ УРОКУ: У ЧОМУ ПРИЧИНИ ТРАГЕДІЇ РОДИНИ ПОЛОВЦІВ

Слайд 15

Слайд 16

- НУ ЩО, БРАТОК, - УКРАЇНИ ТОБІ ХОЧЕТЬСЯ? - МОВИВ ПАНАС. ЗАКИПІВ ЛЮТТЮ ОВЕРКО: “ПАМЯТАЄШ БАТЬКОВУ НАУКУ? ТОМУ РОДУ НЕ БУДЕ ПЕРЕВОДУ, В КОТРОМУ БРАТТЯ МИЛУЮТЬ ЗГОДУ”. - НАЩО НАМ РІД, КОЛИ НЕ ТРЕБА ДЕРЖАВИ?..

Слайд 17

Слайд 18

ПРОБЛЕМНЕ ПИТАННЯ УРОКУ: У ЧОМУ ПРИЧИНИ ТРАГЕДІЇ РОДИНИ ПОЛОВЦІВ

Слайд 19

ПІДСУМОК УРОКУ Уроки історії

Слайд 20

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ: Високий рівень - творча робота : на основі тексту скласти психологічний портрет одного з братів Половців (підручник 112 с.). Достатній рівень – письмове висловлювання: доведіть або спростуйте одну з тез (підручник, 113 с., завдання ІІІ). За бажаннням: усне висловлювання “Сповідь Івана”.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література