X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Біографії

Завантажити презентацію

Біографії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СТВОРЕННЯ ПРЕЗЕНТАЦІЇ БІОГРАФІЙ ПИСЬМЕННИКІВ ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВ 11 – Х КЛАСІВ КЕРІВНИК вч. української мови та літератури Іванова В.В.

Слайд 2

Навчальний аспект: створення в учнів образу цілісного знання, підвищення мотивації учнів для отримання нових знань; вироблення вміння конструювати свої знання; вивчення найважливіших методів наукового пізнання (висунути й обґрунтувати задум, самостійно поставити й сформулювати завдання проекту, знайти метод аналізу ситуації); вироблення вміння висувати теми (підтеми) проектів; формування вміння висувати, аргументувати та захищати свої ідеї; ознайомлення зі способами роботи з інформацією; формування навичок самоорганізації (планування діяльності, програмування дій, корекція етапів і способів діяльності, гнучкість і варіативність дій). Дидактична мета проекту

Слайд 3

Дидактична мета проекту Розвивальний аспект: розвиток дослідницьких і творчих здібностей особистості; розвиток здібностей до самовизначення й визначення мети; розвиток критичного мислення (готовність до планування, гнучкість мислення, наполегливість, готовність виправляти свої помилки, пошук компромісних рішень); розвиток навичок аналізу та рефлексії (встановлення причинно-наслідкових зв’язків, визначення суттєвих ознак з орієнтацією на поставлену мету, моделювання конкретного або абстрактного продукту); розвиток уміння визначати свою позицію, планувати свою роботу і час; розвиток комунікативних умінь і навичок; розвиток уміння презентувати результати своєї роботи.

Слайд 4

Дидактична мета проекту Виховний аспект: виховання значущих загальнолюдських цінностей (соціальне партнерство, толерантність, діалог); виховання почуття відповідальності, самодисципліни й самоорганізації; виховання бажання виконати роботу якісно.

Слайд 5

Дидактична мета проекту Соціалізаційний аспект: вироблення особистого погляду на події; усвідомлення значення спільних зусиль, роботи в команді; застосування суб’єктного досвіду учнів та узгодження його з науковим змістом проекту; стимулювання учнів до самооцінної освітньої діяльності; формування та розвиток здібностей учнів організовувати творчість інших.

Слайд 6

Етапи роботи над проектом Визначення теми і мети проекту. Добір інформації Планування Збір матеріалів. Добір інформації. Аналіз. Узагальнення зібраних матеріалів, формування висновків. Подання й оцінювання результатів. Участь у колективному обговоренні результатів проекту та процесу роботи над ним. Оцінювання зусиль, використаних можливостей, творчого підходу. Презентація проекту. Публічний захист проекту. Рефлексія.

Слайд 7

Володимир Винниченко (26 липня 1880 — 6 березня 1951) Робота Чумака Є. та Ткаченка Є.

Слайд 8

Презентація

Слайд 9

Дмитро Васильович Павличко Робота у виконанні Буздиханової З. та Караманян З. .

Слайд 10

Олександр Довженко ЖИТТЯ У ТВОРЧОМУ ЗЛЕТІ Художник великої епохи, він мислив масштабами століть і тисячоліть. О. Гончар

Слайд 11

Людина – це найвеличніша з усіх істот. Людина – найнещасливіша з усіх істот. Людина – найпідліша з усіх істот. Як тяжко з цих трьох рубрик вибрати першу для доведення прикладом. Іван Багряний Робота Ігнатової Ксенії

Слайд 12

“Мене не можуть люди не почути…” Ліна Костенко Роботу виконали Занімонцев І., Пуляєва А.

Слайд 13

Біографія та творчість письменника Робота Стрельцова А.

Слайд 14

1889-1956

Слайд 15

Павло Загребельний (1924-2009)

Слайд 16

Представники “Розстріляного Відродження”

Слайд 17

Дата народження Дата смерті 06 січня- 1938 04 вересня - 1985

Слайд 18

У л а с С а м ч у к Біографія Роботу виконала Мінькова Юлія, 11Б

Слайд 19

Пантелеймон Куліш (26.VІІ.1819 — 2.ІІ.1897) Я не поет і не історик — ні! Я піонер з сокирою важкою: Терен колючий в рідній стороні Вирубую трудящою рукою.

Слайд 20

Рефлексія 1. Чи зрозуміли ви, що таке проект? 2. Ви навчились визначати цілі? 3. Ви можете розбити загальну ціль на менші задачі, що дозволяють отримати результат? 4. Чи навчились складати план дій з реалізації проекта? 5. Чи активно ви приймаєте участь в його реалізації? 6. Ви отримали навички роботи з комп’ютером, Інтернетом? 7.Чи самостійно зробили презентацію проекта? 8.Ви отримали задоволення від його виконання?

Слайд 21

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література