X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
січень

Завантажити презентацію

січень

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Січень Тема: «Професія дорослих. Космонавт». , або «Дослідники Космосу». Мета: Ознайомити з професією дорослих – космонавт, дослідники Космосу. Вчити правильно вживати іменники – назви людей за фахом (космонавт) в однині та множині. Розвивати допитливість. Викликати інтерес до вивчення космосу, бажання його дослідити.

Слайд 2

Щоб космонавтом стати, Треба потрудитися: День з зарядки починати, Добре вчитися.

Слайд 3

Небо зорями рясніє,  Таємниче і глибоке,  Всесвіт нам бентежить мрії,  Спонукаючи до дії,  Розум радує і око. 

Слайд 4

Пригадаймо відчайдуха,  Хлопця першого з Землі,  Всесвіт мовчазний він слухав,  Всміхнено епоху рухав  На космічнім кораблі. 

Слайд 5

Оксамитова безодня  Так притягує до себе!  Пригадаємо сьогодні  Тих, кому скорилось небо.  Романтичних, геніальних  Винахідників сміливих,  Завдяки яким реально  В кожній хаті маєм диво. 

Слайд 6

Про супутники космічні  Ми говоримо буденно.  Допомогою їх звично  Користуємось щоденно.  Інтернет, зв’язок мобільний,  Телебачення, прогноз,  Спілкування з світом вільне -  Змінює життя всерйоз! 

Слайд 7

З космосу – Земля тендітна,  Невелика і блакитна,  І кордони непомітні -  Ніби спільно всі живуть…  Мабуть так колись і буде,  Бо, як в космос вийшли люди,  Й на Землі лад наведуть !!!

Слайд 8

Космонавт ж у височині Кружляє над нами. Ми йому вітання шлемо Щирими словами: «На Землі ми тебе Кожен день чекаємо - Космонавта професію Дуже поважаємо!»  

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Туризм