X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кіото

Завантажити презентацію

Кіото

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Кіото - місто тисячі храмів, було засноване у 8 столітті і до 1868 р. офіційно вважалося столицею країни і резиденцією імператора. Називалося воно Хейан («місто миру і спокою»). Це надзвичайно барвисте і романтичне місто, тут знаходиться близько 2000 храмів і церков (з них 17 знаходяться під захистом ЮНЕСКО), сотні парків і десятки старовинних палаців.

Слайд 3

Імператорський Палац Перш за все варто оглянути Імператорський Палац, де аскетизм незбагненним чином поєднується з величчю. Відразу потрапити туди складно - для огляду треба мати спеціальний дозвіл, який можна отримати, відвідавши туристичний офіс палацу за годину до початку екскурсії з англомовним гідом. Ворота, які використовують під час офіційних візитів. Палац розташований у великому парку, який знаходиться в самому центрі міста.

Слайд 4

Перша будівля – Сьодайбунома - використовувалась для очікування під час візитів. Тут є три зали, прикрашені знаменитими розписаними фусума – розсувними дверима. На них зображені тигри, чаплі і квітуча сакура відповідно. Найважливіша будівля – Сісінден. Тут проходять церемонії введення на трон. Будівлю споруджено з кипариса, вона має ширину 37,7 м і висоту 20,5 м. Перед входом зі сходу посаджена сакура, а з заходу - апельсинове дерево.

Слайд 5

Інша важлива будівля - Сейреден, що довгий час була резиденцією Імператора. Тут панує строгий і величний стиль, двір посипаний білим піском, і лише два види зеленого бамбука пожвавлюють картину. Огакумондзьо побудований в іншому стилі. Ця будівля призначалася для занять політикою, а також тут проходили щомісячні поетичні читання waka (31-складні вірші).

Слайд 6

З другого боку палацу розкинувся прекрасний парк.

Слайд 7

Саньюсанген-до Назва храму перекладається на українську мову як "зал 33-х приміщень". Цей храм, побудований в 1266 р., є точною копією оригінального, який був побудований у 1164 р., але згорів дотла у 1249 р. Найбільше відомий він своєю статуєю тисячорукої Каннон, буддійської богині милосердя. Головна статуя оточена тисячею маленьких статуй цього ж божества. Храм розділено на 33 приміщення, які розташовані між численними колонами храму, які символізують 33 втілення богині Каннон.

Слайд 8

Сад каменів Рьоандзі Побудований в 1499 р. майстром Соамі. Являє собою невеликий за розмірами прямокутний майданчик, засипаний білим гравієм. На майданчику розташовано 15 чорних необроблених каменів, вони організовані у п'ять груп. Навколо кожної групи, як обрамлення, посаджений зелений мох. З якої б точки відвідувач саду не розглядав цю композицію, п'ятнадцятий камінь завжди виявляється поза полем зору, загороджений іншими каменями. Вважається, що побачити всі 15 каменів може тільки той, хто досяг «просвітління».

Слайд 9

Кінкакудзі Другий поверх побудований у самурайському стилі. Він використовувався як зал поезії та музики, тут проводились чайні церемонії. Третій поверх складається лише з одного приміщення , яке всередині та ззовні оброблене листовим золотом. Це приміщення, прикрашене статуями Будди і вівтарем, мало релігійне призначення і використовувалось як молитовня. Кінкакудзі («Золотий павільйон») є головним храмом комплексу Рокуондзі. Він був побудований у 1397 р. за бажанням сьогуна Йосіміцу з династії Асікага. Золотий павільйон складається з трьох поверхів. Всі поверхи покриті чистим золотом, що і пояснює назву храму. Перший поверх побудований у стилі аристократичних вілл епохи Хейан (794 – 1185). Кімнати нижнього поверху сьогун використовував як прийомний зал для ділових переговорів, а також для зустрічей з послами Китаю часів династії Мін.

Слайд 10

Наприкінці 13 століття на території храму був заснований сад, головною визначною пам'яткою якого і до цього дня є озеро Кьокочі - «Озеро-дзеркало», на поверхні якого можна побачити відображення Золотого павільйону. За свою багатовікову історію храм Кінкакудзі пережив безліч пожеж, але щоразу відбудовувався наново. Востаннє храм був підпалений монахом, що зійшов з розуму, у 1950 році, в результаті чого храм був практично знищений, і лише в 1987 році було прийнято рішення щодо його повної реставрації, яка тривала довгих 16 років. У 2003 році роботи з реставрації були нарешті завершені, і Золотий павільйон відродився в первісному вигляді, як сподіваються японці, востаннє і назавжди.

Слайд 11

Кінкакудзі - один з найпоширеніших символів Кіото.

Слайд 12

Замок Нідзьо Нідзьо був побудований у 1603 р. першим сьогуном останньої сьогунської династії Токугава. Він знаходиться зовсім недалеко від імператорського палацу, але перевершує його і за площею, і за красою. У внутрішні покої палацу неможливо було пробратися непоміченим. Для цього служили спеціально сконструйовані «солов'їні підлоги», які видають мелодійний скрип, коли хтось проходить по їх дошках. Як це прийнято в Японії, до внутрішніх покоїв ведуть розкішні ворота, які за красою не поступаються самому палацу. Кажуть, різьба на воротах виконана самим Хідарі Дзінгоро - знаменитим «лівшею», у якого заздрісники відрубали праву руку.

Слайд 13

Навколо палацу є прекрасний сад зі ставком. Тут є навіть власний сад каменів.

Слайд 14

Кіото вважається основним культурним центром Японії. Це одне з найпопулярніших туристичних місць в Японії, багато людей зі всього світу приїжджають сюди на екскурсії.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Туризм