X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
КИЄВЕ МІЙ!

Завантажити презентацію

КИЄВЕ МІЙ!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Головним містом нашої країни, її столицею є стародавнє місто Київ – дуже красиве і велике місто. Звідси взяла початок українська держава, і Київ – її найстаріше місто. Пригадайте легенду про її заснування.

Слайд 3

Чудове, велике місто… Місто-легенда, місто-красень. Коли б князь Кий, його брати і сестра могли б подивитися на нього сьогодні, то не впізнали б його – так воно зміцнилося, поширилося, погарнішало і забуяло.

Слайд 4

Більшою своєю частиною Київ розкинувся на горбистому правому березі Дніпра. Рівнинний лівий берег почали освоювати порівняно недавно. Центр Києва розмістився на високому березі славетної річки.

Слайд 5

Слайд 6

Дніпро – велика й могутня річка, яка тече територією нашої країни і впадає в Чорне море. По Дніпру курсують пасажирські і великі вантажні судна.

Слайд 7

Київ – одне з найзеленіших міст нашої країни. Особливо красиві його вулиці навесні – коли починають цвісти каштани. Каштани стали символом міста.

Слайд 8

Головна вулиця столиці України - Хрещатик

Слайд 9

Слайд 10

Майдан Незалежності

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Центр Києва – давня і новітня історія нашої країни. Тут можна зустріти видатні архітектурні споруди, історичні пам’ятки України, пам’ятники, шедеври давнини і сучасності.

Слайд 14

Софійський собор

Слайд 15

Софійська площа

Слайд 16

Михайлівська площа Михайлівська площа

Слайд 17

Михайлівський Золотоверхий собор

Слайд 18

Пам’ятник святої княгині Ольги у центрі Михайлівської площі

Слайд 19

Маріїнський палац

Слайд 20

Андріївська церква Андріївську церкву і Маріїнський палац побудував архітектор І.Мічурін за проектами відомого зодчого Б.Растреллі. Від церкви йде Андріївський схил – діюча виставка продаж виробів народних майстрів, осередок невмирущої народної творчості.

Слайд 21

Андріївський схил

Слайд 22

Слайд 23

Над дніпровськими кручами здіймається 20-метровий пам’ятник князю Володимиру. Споруджений у 1853 році на честь події, що сталася понад тисячу років тому. У 988 році на Дніпрі відбулося хрещення киян. Пагорб називають Володимирською гіркою.

Слайд 24

Києво-Печерська Лавра

Слайд 25

Слайд 26

Золоті ворота

Слайд 27

Магнолії в Київському Ботанічному саду

Слайд 28

На жаль за один раз не можливо розповісти про красу цього чудового міста. Сподіваюсь, що ви знайдете час і можливість побувати в нашій столиці й на власні очі побачити це чудове місто. Адже правильно говорять: краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

Слайд 29

Презентацію підготували вчителі початкових класів Мирненської ЗОШ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм