Виготовлення жіного пальто
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Тема : Виготовлення чоловічого, жіночого та дитячого одягу. Підтема: Виготовлення жіночого пальто. Тема уроку: Обробка кишені в листочку з настрочними кутами. Тип уроку: Комбинований
- Навчальна мета: формування умінь та навичок по обробці прорізної кишені з настрочною листочкою. - Розвиваюча мета: розвивати самостійність та прагнення досягти мети, охайність під час даної операції. - Виховна мета: виховувати працелюбність, формувати в учнів умінь здійснювати самоконтроль і взаємоконтроль у процесі виконання роботи.
- Еталонні зразки. - Папки з теми. - Опорні конспекти. - Інструкційно-технологічні картки. - Інструменти та пристрої. - Швейні машини. - Праски. Навчально-методичне забезпечення уроку:
- Технологія; - Конструювання; - Матеріалознавство; - Обладнання; - Охорона праці; - Математика. Міжпредметний зв’язок :
1. Обробка манжет. 3. Обробка рельєфів 2. Обробка застібок Дайте вірну відповідь: - Які з вказанних операцій входять в первинну обробку пілочок?
По способу розміщення карманів на деталях крою розрізняють: вертикально Обробка кишені з настрачною листочкою
Позначити місце розташування кишені на основній деталі Позначити на пілочці кишеню лініями – двома горизонтальними, які визначають лінію пришивання листочки і мішковини з підзором , і двома поперечними , що визначає розмір кишені 13 – 14 см. -
Обробити листочку - Перегнути листочку по згину в двоє лицевими боками в середину. - Вирівняти кінці і зметати бічні сторони листочки 0,5-1см - Обшити листочку з двох боків швом 0,7 – 1см. - Підрізати припуск на шов у кутах.
Вивернути листочку на лицевий бік. - Виметати , утворюючі кант. -Припрасувати листочку . - В залежності від моделі можна прокласти оздоблювальну строчку.
- Приметати підкладку кишені до основної деталі швом 1см. - Приметати листочку до основної деталі, сумістивши позначені лінії на листочці і на основній деталі швом 1см.
Пришити листочку та мішковишшшну . - По верху листочки , лицевою стороною на листочку накласти мішковину кармана . Припуск мішковини при цьому направлений вверх , сама мішковина вниз. - Настрочити листочку на пілочку
Розрізати карман по середині. З виворітнього боку, починаючи від середини і не доходячи 1,0 см. до кінців строчок, - зробити похилі розрізи, закінчити їх на відстані 0,1-0,2 см. від кінців строчок.
Виметати шов пришивання листочки, - Приметати листочку до основної деталі. - Закріпити кутики - Прикріпити кінці листочки до основної деталі
Сумістити мішковини кармана, вирівняти їх і зшити підкладку кишені шириною шва 1-1,5см - обметати зрізи підкладки, - припрасувати кишеню.
Кишеня виконана з дефектами. - Перерахуйте дефекти і причину утворення ціх дефектів. Дефекти
Безпека праці Сели шить мы за машину. Держим ровно корпус, спину. Пальцы дальше от иголки, Под косынку прячем челки. Давайте повторим все вместе: Хранить булавки в определенном месте, Чтоб не болели зубы и живот, Не брать иголки и булавки в рот. На стол кладу я ножницы кольцами к себе Передаю я ножницы кольцами к тебе Сомкнутыми ножницы должны лежать Положить разомкнутыми – может быть беда, Чтоб доска не задымилась и не загорелась вдруг, На подставку поскорей ты поставь утюг! Проследи, чтобы подошва не касалась бы шнура Не оставь утюг включенным в кабинете до утра Ваш экзамен принимаю и к работе допускаю.
ЗАКРІПЛЕННЯ НОВОЇ ТЕМИ 1. Як позначається кишеня? 2. Перерахуйте деталі крою кишені. 3. Від чого залежить довжина листочки? 4. Як розрізати вхід в кишеню? 5. Готову кишеню: припрасовують, запрасовують, розпрасовують? 6.Перерахуйте дефекти, які зустрічаються найбільш частіше. 7 Назвіть швейне обладнання на якому Ви будете обробляти кишеню.
Схожі презентації
Категорії