X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виготовлення жіного пальто

Завантажити презентацію

Виготовлення жіного пальто

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема : Виготовлення чоловічого, жіночого та дитячого одягу. Підтема: Виготовлення жіночого пальто. Тема уроку: Обробка кишені в листочку з настрочними кутами. Тип уроку: Комбинований

Слайд 2

- Навчальна мета: формування умінь та навичок по обробці прорізної кишені з настрочною листочкою. - Розвиваюча мета: розвивати самостійність та прагнення досягти мети, охайність під час даної операції. - Виховна мета: виховувати працелюбність, формувати в учнів умінь здійснювати самоконтроль і взаємоконтроль у процесі виконання роботи.

Слайд 3

- Еталонні зразки. - Папки з теми. - Опорні конспекти. - Інструкційно-технологічні картки. - Інструменти та пристрої. - Швейні машини. - Праски. Навчально-методичне забезпечення уроку:

Слайд 4

- Технологія; - Конструювання; - Матеріалознавство; - Обладнання; - Охорона праці; - Математика. Міжпредметний зв’язок :

Слайд 5

1. Обробка манжет. 3. Обробка рельєфів 2. Обробка застібок Дайте вірну відповідь: - Які з вказанних операцій входять в первинну обробку пілочок?

Слайд 6

4.Обробка пройми. 5.Обробка коміра. 6.Проклеювання пілочки.

Слайд 7

7.Обробка виточок. 8.Обробка складок. 9.Обробка кокеток.

Слайд 8

По способу розміщення карманів на деталях крою розрізняють: вертикально Обробка кишені з настрачною листочкою

Слайд 9

горизонтально, з нахилом. Довжина кишені залежить від моделі, розміру виробу.

Слайд 10

Деталі крою листочки

Слайд 11

Позначити місце розташування кишені на основній деталі Позначити на пілочці кишеню лініями – двома горизонтальними, які визначають лінію пришивання листочки і мішковини з підзором , і двома поперечними , що визначає розмір кишені 13 – 14 см. -

Слайд 12

- З виворітнього боку місце розташування кишені проклеїти повздовжником.

Слайд 13

Обробити листочку - Перегнути листочку по згину в двоє лицевими боками в середину. - Вирівняти кінці і зметати бічні сторони листочки 0,5-1см - Обшити листочку з двох боків швом 0,7 – 1см. - Підрізати припуск на шов у кутах.

Слайд 14

Вивернути листочку на лицевий бік. - Виметати , утворюючі кант. -Припрасувати листочку . - В залежності від моделі можна прокласти оздоблювальну строчку.

Слайд 15

- Приметати підкладку кишені до основної деталі швом 1см. - Приметати листочку до основної деталі, сумістивши позначені лінії на листочці і на основній деталі швом 1см.

Слайд 16

Пришити листочку та мішковишшшну . - По верху листочки , лицевою стороною на листочку накласти мішковину кармана . Припуск мішковини при цьому направлений вверх , сама мішковина вниз. - Настрочити листочку на пілочку

Слайд 17

Розрізати карман по середині. З виворітнього боку, починаючи від середини і не доходячи 1,0 см. до кінців строчок, - зробити похилі розрізи, закінчити їх на відстані 0,1-0,2 см. від кінців строчок.

Слайд 18

- Вивернути підкладку на виворотній бік через утворений отвір.

Слайд 19

Виметати шов пришивання листочки, - Приметати листочку до основної деталі. - Закріпити кутики - Прикріпити кінці листочки до основної деталі

Слайд 20

Сумістити мішковини кармана, вирівняти їх і зшити підкладку кишені шириною шва 1-1,5см - обметати зрізи підкладки, - припрасувати кишеню.

Слайд 21

Кишеня в листочку з настрочними кінцями

Слайд 22

Кишеня виконана з дефектами. - Перерахуйте дефекти і причину утворення ціх дефектів. Дефекти

Слайд 23

- Вхід в кишеню перерізаний в кутиках. Назва дефектів

Слайд 24

- Вхід в кишеню розрізаний не до кінця (0,3-0,4см)

Слайд 25

- Оздоблювальна строчка крива.

Слайд 26

- Верхня нитка петляє, слабо затягнута регулятором натягу нитки.

Слайд 27

Безпека праці Сели шить мы за машину. Держим ровно корпус, спину. Пальцы дальше от иголки, Под косынку прячем челки. Давайте повторим все вместе: Хранить булавки в определенном месте, Чтоб не болели зубы и живот, Не брать иголки и булавки в рот. На стол кладу я ножницы кольцами к себе Передаю я ножницы кольцами к тебе Сомкнутыми ножницы должны лежать Положить разомкнутыми – может быть беда, Чтоб доска не задымилась и не загорелась вдруг, На подставку поскорей ты поставь утюг! Проследи, чтобы подошва не касалась бы шнура Не оставь утюг включенным в кабинете до утра Ваш экзамен принимаю и к работе допускаю.

Слайд 28

ЗАКРІПЛЕННЯ НОВОЇ ТЕМИ 1. Як позначається кишеня? 2. Перерахуйте деталі крою кишені. 3. Від чого залежить довжина листочки? 4. Як розрізати вхід в кишеню? 5. Готову кишеню: припрасовують, запрасовують, розпрасовують? 6.Перерахуйте дефекти, які зустрічаються найбільш частіше. 7 Назвіть швейне обладнання на якому Ви будете обробляти кишеню.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання