X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виготовлення малки

Завантажити презентацію

Виготовлення малки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

« НВО № 9» м.Хмельницького Виконав: учень 9 «А» класу Капітула Владислав Вчитель креслення та праці: Свинарчук Валентин Миколайович

Слайд 2

Актуальність Не одне будівництво або виготовлення пиломатеріалів не може обійтися без точної розмітки. Розмітку виконують олівцем, за допомогою розмічальних інструментів (вимірювальної лінійки, столярного косинця, рейсмуса, малки, рулетки, штангенциркуля і т.д.), у відповідності з кресленням, ескізом, технічним рисунком. Вибираючи тему творчого проекту, я вирішив зупинитися на виготовленні малки. Мета роботи: Виготовити- виготовити малку

Слайд 3

З давніх часів для виконання теслярських і столярних робіт застосовують різні пристосування та інструменти, у яких основні частини дерев'яні. До них можна віднести дінці, рейсмус, Ерунок, малку, топорище, ручки молотків, стамесок, доліт і т. д. За довгі роки малка змінилася, з'явилася металева, з ебонітовою і пластмасовою ручками, на перо наносяться перерізу, як на лінійку. З'явилися сучасні вимірювальні прилади, але столяри і теслярі не відмовилися від цього інструменту.

Слайд 4

Малка з простою ручкою з ебоніту, і ручкою, з'єднаної з латунною рамкою Металева малка

Слайд 5

Деревянная малка Базовый вариант

Слайд 6

Слайд 7

Матеріали Вибір дреревини 1.Фанера 2. ДСП 3. пластмасса 4. Деревина 5. метал Вибираєм деревину 1. Бук - важко знайти, трудомісткий у виготовленні. 2. Береза - доступна, але тендітна, трудомістка у виготовленні. 3. Дуб у нас асоціюється з могутністю, величчю, мудрістю, фортецею і витримкою. Вибираємо дуб.

Слайд 8

Вибір покриття Виріб складається   з 3 деталей 1. Морилка - не блищить, приховує текстуру дерева. 2. Фарба - закриває текстуру дерева. 3. Лак - зберігає текстуру, блищить. В якості покриття вибираємо Колодки Лінійка. 1 шт. Гвинт барашка 1 шт.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

При виготовленні та складанні виробу я приділяв увагу безпечним прийомам при струганні, пилянні, свердлінні та при виконанні лакофарбових робіт.

Слайд 14

Даний виріб виготовлено з екологічно чистих матеріалів. Деревина не може бути джерелом екологічної небезпеки. Використання відходів виробництва при виготовленні малки дозволить уникнути їх утилізації (спалювання, поховання), яка сприяє забрудненню навколишнього середовища. Морилка має державний сертифікат і дозволена до застосування.     При виготовленні вироби небезпеку можуть представляти порушення правил техніки безпеки при роботі з інструментами, неприємний запах при фарбуванні морилкою, але при дотриманні правил техніки безпеки (робоча форма, окуляри, респіратор, провітрювання) ці небезпеки дуже малі.       Використання малки в побуті теж безпечно. Тому використання даного виробу не призведе до порушень екологічного середовища суспільства.

Слайд 15

Час виготовлення – 6 годин. Умовна оплата праці за 1 годину складає 3 гривні. Тому Оп = 3грн. Зоп 3*6 =18 Податок на заробітну плату становить 13% Отже: Пзп = Зоп*13% : 100% Пзп=18*13 : 100 = 2грн. 34коп. Пзп складає 2грн.34коп. Собівартість «Малки» становить См = 3.70+18 +2.34 =24грн.04коп. Отже вартість малки становить – 24грн.04коп. Назва матеріалу Кількість Матеріал Примітка Ціна Колодка 1 Дуб 1.5грн. Лінійка 1 Дуб 1.5грн. Гвинт барашка 1 0.7грн.

Слайд 16

Ваша столярна майстерня ще не оснащена малкою? Вважаєте, що це занадто дорогий інструмент для домашньої майстерні? Хочу Вас порадувати. Навіть якщо Ви не зробили в житті жодного інструменту і навіть поняття не маєте, як це робиться. Ви все одно зможете зробити малку своїми руками. Це один із самих необхідних і незамінних інструментів в столярні. Працюючи без малки, Ви втрачаєте масу грошей через низьку швидкості і недостатньої якості столярних виробів. Повірте моєму досвіду, витрачені Вами зусилля на виготовлення малки, повернуться до Вас швидко і в хороших купюрах!

Слайд 17

Я вважаю, що виріб задовольняє запропонованим вимогам. Малка зручна і безпечна у використанні. Головне, що цей виріб просто у виготовленні і не вимагає яких-то спеціальних умінь. Це дозволяє виготовити її будь-якій розумній людині.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання