Урок-радість
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
в кораблику в кульбабі у краплі дощу в долоньці несправжня справжня у верхівці в грошах у посмішці в кошеняті в хмаринці
Радість - це пісня, радість - це сонечко, Радість - коли усміхається донечка. Радість - із квітів килим строкатий, Радість - це мамині руки і тата. Радість - веселки шарфик барвистий, Радість - із зірок сріблясте намисто. Радість - дарунки, радість - це свято, Радість - це сніг, перший, ніжний, лапатий. Радість - оцінка, радість - це друзі, Радість - метелик в зеленому лузі. Радість - робота, радість - це успіх, А після всього - втомлений усміх. Радість - це усмішка й тепле слово, Що з твоїх уст злетіти готове. Радість - добро, без якого на світі Не можуть жити й дорослі, і діти. Найголовніше для вас, любі діти, - Бачити радість навкруг і радіти, Вміти її по краплинах збирати І одне одному їх дарувати. Т. Цидзіна
Радість – природна якість людини, що дається при народженні. Радість – почуття, яке може з’явитися в людини у будь-яку хвилину.
Оповідання «Наш тато одужав» У синьоокої Катрусі сьогодні велика радість. Більше року хворів її тато. В лікарні лежав, три операції переніс. Мама і Катруся усе горювали. Не раз, бувало, Катруся вночі прокинеться й чує: мама тихо плаче. А сьогодні татко вже на роботі. Здоровий і бадьорий. Радісно сяють Катрусині очі. Як прийшла вона до школи, зустріла й поділилася радістю: - Наш тато одужав. - Петько і Грицько подивились на Катрусю, знизали плечима й нічого не сказавши побігли ганяти в м’яч. Катруся підійшла до дівчаток. - Наш тато одужав, - сказала вона й засяяла на радощах. Одна із них, Ніна, здивовано спитала: - Ну то й що? Катруся відчула, як до горла підкотилася грудка і їй стало важко дихати. Вона відійшла до одинокої тополі на краю шкільного подвір’я і заплакала. - Чого ти Катрусю плачеш? – почула вона тихий, ласкавий голос. Підводить голову, Костик , мовчазний хлопчик, що сидить за останньою партою. - Наш тато одужав, - каже, схлипуючи Катруся. - Ой, як здорово! – зрадів Костик. – Біля нашого дому в бору зацвіли проліски. Зайдемо після уроків до нас, нарвемо і понесемо вашому татові. Як би хто знав, як було радісно на душі у Катрусі. - Чому ж так радісно було на душі у Катрусі?
Як ви вважаєте, хто найбільше потребує радості: доросла людина чи дитина? Я вважаю… Тому що… …, наприклад, … Отже, …
Як людей полюбиш, пошануєш, силу радості в душі відчуєш. І якщо вона як сонце світить, то радіють і дорослі, й діти. - Діти, розкажіть випадки, коли в класі хтось думав про інших. - Хто при цьому отримав радість?
І група «Майстри» Виготовляють вироби з кольорового паперу, природного матеріалу. ІІ група «Художники» Малюють все, що на їх думку принесе радість. ІІІ група «Літератори» Спробуйте скласти лист-побажання або віршик.
Що найціннішого є у житті, І найдорожчого за все на світі, То – доброта, запам’ятайте діти, І хай вона крокує по землі. Цінніша перлів, золота і слави, Вона єдина зігріває нас, Така одвічна, мудра, нелукава, Пригорне кожне серце повсякчас. А ми сьогодні, поєднавши руки, Запалюємо свічку доброти, Її вогонь освітлює стежину Й допомагає впевнено іти. Любіть життя, несіть в долонях світло, І відкривайте душі для добра, І буде янгол щиро Ваш радіти, І доторкнеться вашого плеча.
Схожі презентації
Категорії