X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проектування та оздоблення клумби.

Завантажити презентацію

Проектування та оздоблення клумби.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проектування та оздоблення клумби

Слайд 2

Клумба - невелика ділянка землі, що виділяється в той або іншій ступені по висоті на загальному фоні.

Слайд 3

При висадженні квітів у саду, формуванні квітників і клумб, найчастіше керуються власним смаком і перевагами. Хтось захоплюється трояндами, інші - без розуму від астр, а треті приходять у захват від гладіолусів.

Слайд 4

На будь-якій дачній ділянці знайдеться невеликий шматочок вільної від посадок землі, який можна відвести під квіткову клумбу. 

Слайд 5

Існує велика кількість видів клумб, рослини для яких в першу чергу підбирають по забарвленню листя і квіток. Щоб легше було підібрати кольори, що поєднуються, пропонують намалювати на аркуші паперу круг і розбити його на сім секторів за принципом веселки.

Слайд 6

Приклади оформлення клумб

Слайд 7

Слайд 8

Червоний, жовтий і помаранчевий кольори є активною половиною, їх ще називають теплими кольорами. З них, як правило, полягає основний малюнок клумби, що залучає до себе основну увагу. Пасивною ж частиною є холодні тони: вони надають квітнику суворість і використовуються в основному для створення фону.

Слайд 9

Також потрібно відмітити, що "найгарячішим" кольором є помаранчевий, а "найхолоднішим" - синій. Білий і чорний кольори - поза конкуренцією. Ці кольори вважаються нейтральними і мають особливе призначення. Завданням білого кольору є згладжування контрастів, чорний же навпроти, покликаний підкреслити яскравість.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Найбільш контрастними, але, незважаючи на це, гармонійними є кольори, розташовані в крузі один навпроти одного (червоний і зелений, помаранчевий і синій, жовтий і фіолетовий). Зверніть увагу, що два з цих поєднань можна зустріти в природі: при згадці поєднання червоного і зеленого перше, що спадає на думку - це троянда - цариця кольорів, а поєднання жовтого і фіолетового нагадує анютіни глазки.

Слайд 13

Якщо говорити про килимову клумбу, то тут все інакше. Щоб отримати по-справжньому відчутний контраст, замість строкатої суміші рослин при оформленні килимової клумби прибігають до чергування однотонних груп. Оформляючи килимову клумбу, використовують різних кольорів і відтінків карликові рослини, саджаючи їх в певній послідовності. В сукупності, посаджені в певному порядку кольорові рослини утворюють візерунки, що нагадують орнамент східних килимів. Такі клумби можна часто зустріти в містах.

Слайд 14

Слайд 15

У питанні як оформити квіткову клумбу на дачі важливу роль грає і підбір рослин за часом їх цвітіння. Як правило, яскраві квіти, які швидко втрачають свою декоративність, саджають поодинці, або невеликими групами між видів, що зацвітають дещо пізніше. Такий прийом дозволяє клумбі виглядати свіжо і нарядно увесь сезон.

Слайд 16

Дуже оригінально буде виглядати поєднання крупноквіткового льону, рожево-червоні волошки мускусні і білосніжний мак-самосійка з цинією витонченою. Спочатку зацвітуть волошки з льоном і цинія, а в середині літа до них приєднається мак, махрові розкішні кулі якого всього місяць, від сили півтора розгойдуватимуться на тонких стеблах, а потім зникнуть в червоній хвилі. Льонок протримається ще тижнів два, а цинії і волошки тішитимуть око до перших заморозків.

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Наслідуючи усе вищесказане, ви зможете оформити свою дачну ділянку не гірше за будь-якого ландшафтного дизайнера. Живі квіти на клумбах радуватимуть вас впродовж усього дачного сезону.

Слайд 20

Дякую за увагу! Презентацію Підготував учень 9-Б класу Кристофан Ілля

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання