X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проектування та оздоблення клумби №2

Завантажити презентацію

Проектування та оздоблення клумби №2

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проектування та оздоблення клумби

Слайд 2

Квіти в оформленні присадибної ділянки відіграє особливу роль. Вони дозволяють саду безперервно змінюватися, наповнюють його яскравими фарбами, створюють гарний настрій. Квіти доречні в будь-якій обстановці. Треба тільки точно визначити місце розташування і контури, правильно підібрати асортимент рослин.

Слайд 3

Клумби - найбільш поширений вид квітників регулярної композиції. Форма клумб завжди геометрично правильна і використовуються рослини, які цвітуть у різні пори року.

Слайд 4

Слайд 5

Технологія пристрою клумб 1. Вибираємо розсаду  Якщо квіткова композиція спланована правильно, то найперша причина погана розсада. Якісний посадковий матеріал - основа основ краси і здоров'я вашого квітника. Але навіть гарний посадковий матеріал може погубити неправильна посадка. Якщо ви тільки освоюєте нову ділянку, розбити клумби не складе особливих труднощів. Трохи складніша ситуація, коли їх доводитися розташовувати на місці старого газону. Тут не можна помилятися, адже нам доведеться знімати дерен у місці розбивки квітника. Тому перед початком робіт необхідно ще раз переконатися у правильності вибору форми і розмірів клумби.

Слайд 6

2. Намічаємо контури Садовим шлангом або мотузкою позначаємо контури відповідно до плану. Тепер можна подивитися на нього ще раз, бажано зверху, наприклад, з вікон другого поверху і переконатися в правильності вибору форми і розміру. При необхідності внести поправки на цьому етапі не складе труднощів.

Слайд 7

Коли обриси клумби візьмуть потрібний вид, відзначаємо їх за допомогою піску, гострою лопатою прорізаємо дерен по всьому контуру клумби. Потім знімемо дерен і ретельно перекопаємо землю. Якщо грунт на місці клумби не дуже хороша, доведеться її витягти на глибину приблизно 30 см., і замінити на спеціально приготовлену посадкову суміш.

Слайд 8

3. Оформляємо кордони  Викопуємо канавку по краю квітника і встановлюємо обраний бордюр або відбортовку так, щоб край трохи виступав над поверхнею землі.

Слайд 9

Для запобігання зростанню бур'янів  Поверхню клумби застеляємо геотекстилем. Пропускаючи воду й повітря до коріння рослин, ландшафтна тканина запобігатиме росту бур'янів, і дозволить розсаді швидше прижитися і рушити в ріст. Після того як квіти почнуть розростатися, тканину доведеться видалити.  

Слайд 10

Розставляємо рослини по поверхні квітника і при необхідності коректуємо місце розташування деяких екземплярів, міняючи їх місцями. Приблизно за півгодини до посадки рясно поливаємо рослини. Витягаємо їх з горщиків, уважно оглядаючи кожну рослину. Якщо коріння сплуталися, акуратно їх розправляємо і зайві видаляємо (ті, які обплітають кореневий кому зовні). Робимо в геотекстиль хрестоподібні надрізи по місцях висадки, викопуємо лунки відповідних розмірів і поміщаємо в них рослини. Ущільнюємо грунт навколо коренів, щоб видалити повітря.  

Слайд 11

Останні штрихи Засипаємо поверхню тканини і місця посадок рівним шаром мульчирующего матеріалу і ретельно поливаємо всю клумбу.

Слайд 12

Дійсно всерйоз слід задуматися про ландшафтний дизайн, який являє собою комплекс заходів з планування та практичного облаштування території, що надає широкі можливості для втілення бажань і фантазій господаря в реальності. Важливу роль в ландшафтному дизайні відіграють малі архітектурні форми. До них відносяться перголи, альтанки, садова скульптура та інші функціональні або чисто декоративні об'єкти, що доповнюють і організують простір саду.

Слайд 13

Основні функції малих архітектурних форм: Утилітарна функція. Сюди відносяться ліхтарики для освітлення, садові меблі - крісла, лавки, столики, шезлонги, гамаки і т.д. Мета таких об'єктів - зробити ваше перебування на ділянці максимально комфортним. Захисна функція. Це різного роду загородження - повиті плющем перголи, парасольки, жива огорожа, навіси і інш., Які вкриють вас сонця, вітру, опадів і сторонніх поглядів. Декоративна функція. Її виконують такі об'єкти як садово -паркова скульптура, різнокольорові клумби, фонтани і т.п.

Слайд 14

Приклади клумб

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Красиво оформлені доріжки завжди були одним з найулюбленіших прикрас садів і парків. Варіантів тут море - бетон, дерево, цегла, бруківка, пісок, щебінь, натуральний камінь, тротуарна плитка та багато іншого. Вибір матеріалу повинен також гармонійно поєднуватися зі стилем інших елементів дизайну та надвірних будівель. 

Слайд 18

При всій різноманітності індивідуальних потреб трав'янистих рослин є ряд заходів щодо догляду, важливих майже для всіх. Щоб рослини краще приживалися, цвіли і розвивалися їх необхідно поливати і підгодовувати спеціальними добривами. Мульчування завадить росту бур'янів і допоможе зберегти вологу в грунті. Занадто розрослися або втратили вигляд екземпляри необхідно поділити і посадити заново. При нападі шкідників приймати відповідні заходи.

Слайд 19

Слайд 20

Дякую за увагу! Презентацію підготував Волошин Дмитро, учень 9-Б класу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика