X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проект виготовлення вишитої серветки

Завантажити презентацію

Проект виготовлення вишитої серветки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект виготовлення вишитої серветки Підготувала: Булатецька Юлія

Слайд 2

Призначення виробу За своїм призначенням усі вишивки можна поділити на дві групи: для оформлення одягу; та побутових речей.

Слайд 3

Вимоги до конструкції

Слайд 4

Зразки-аналоги

Слайд 5

Конструкція власного виробу

Слайд 6

Конструкторський етап Для виконання ручної вишивки потрібні такі інструменти та матеріали: 1. Голки підбирають довгі і тонкі, що легко проколюють тканину, не залишаючи великих дірок. До того ж довгими голками легше працювати. 2. Щоб не пошкодити пучків пальців користуються наперстком. 3. Ножиці застосовують маленькі, з гострими кінчиками для вирізування кінців ниток після закінчення вишивання. 4. Вишивати можна на різних тканинах. Якщо під час вишивання рахувати нитки важко, то застосовують канву. 5. Для вишивання бажано користуватися нитками, що не линяють. Адже лише одна нитка після прання може зіпсувати всю вишивку.

Слайд 7

Економічне обґрунтування Для виготовлення серветки мені потрібно: 1. 0.22 м канви. 1м тканини коштує 16 грн. З розрахунків мені потрібно витратити на канву 1 грн. 2. Нитки акрилові 4 кольори — 8 грн., але я використала ¼ частину мотків, тому ціна – 2 грн. 3. Голка — 1 грн. 4. Ножиці — були вдома. 5. Наперсток — 1 грн. Витрати на електроенергію не враховуються, бо я вишивала лише при денному світлі. Собівартість виробу — 5 грн. Отже, порівняно з торговельною мережею серветка дешевша в декілька разів.

Слайд 8

Фотографії готового виробу

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання