X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Особливості догляду за в'язаними речами

Завантажити презентацію

Особливості догляду за в'язаними речами

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Особливості догляду за в’язаними речами Ханас Л. Я.

Слайд 2

Будь-який предмет гардеробу, придбаний у магазині або на базарі, має спеціальну інструкцію по догляді. Ханас Л. Я.

Слайд 3

Щоб якісно і правильно прати речі і доглядати за ними, необхідно знати розшифровку знаків прання на одязі. Ханас Л. Я.

Слайд 4

Тип прання одягу: Речі слід прати у воді, максимальна температура 40 ° С. одяг можна прати в холодній воді 30 градусів за Цельсієм Ханас Л. Я.

Слайд 5

Прати одяг необхідно у воді не гаряче 60 ° С. Одяг можна і потрібно прати в самій гарячої воді тільки ручне прання. Забороняється віджимати і терти такий одяг. Температура води 30 — 40 ° С Ханас Л. Я.

Слайд 6

Сушка та віджим Сушіння одягу дозволена. Сушіння одягу заборонена Можна віджимати й сушити в пральній машині Не можна віджимати й сушити в пральній машині Ханас Л. Я.

Слайд 7

Прання тільки в щадному режимі. Прати даний виріб не можна. Можна тільки піддавати хімічній чистці. Це означає, що виріб можна прати. Прання тільки в делікатному режимі. Ханас Л. Я.

Слайд 8

Не віджимати Сушити при низькій температурі. Сушити при середній температурі. Сушити при високій температурі. Ханас Л. Я.

Слайд 9

Делікатні віджим та сушка. Вертикальна сушка. Сушити без віджимання. Сушити на горизонтальній поверхні. Бережні віджим та сушка. Ханас Л. Я.

Слайд 10

ПРАСУВАННЯ Дозволено прасувати. Прасувати цей одяг не можна. Прасування при температурі до 110 ° С. Дозволяється прасувати при температурі 200 ° С Дозволяється прасувати при температурі до 150 ° С. Ханас Л. Я.

Слайд 11

ХІМІЧНА ЧИСТКА ТКАНИН Дозволена суха чистка виробу. Хімчистка заборонена. Дозволена хімчистка із будь-яким розчинником. При хімічній обробці дозволено використання бензину, спирту, вуглеводню Ханас Л. Я.

Слайд 12

Ощадливий режим хімічного чищення. Буква F означає, що для хімчистки можна використовувати вуглеводень і трифлотріхлорметан. Ощадливий режим хімічного чищення. Відбілювання дозволено. Ханас Л. Я.

Слайд 13

Заборонено відбілювання. Дозволено підбілювач з хлором. Дозволено відбілювати, але без використання хлору. Ханас Л. Я.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання