X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Аплікація "Кулон"

Завантажити презентацію

Аплікація "Кулон"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Згинання і складання паперу. Виготовлення аплікації «Кулон»

Слайд 2

Правила працюючої людини 1. Працюй тихо. 2. Матеріали для праці використовуй економно. 3. Дотримуйся правил техніки безпеки та гігієни праці. 4. Закінчивши роботу, наведи порядок на робочому місці.

Слайд 3

Будьте обережними з інструментами. Розкладіть їх на робочому місці так, щоб вони не впали. Охайно розмістіть пляшечку з клеєм. Працюйте на підкладній дощечці й витирайте залишки клею серветкою. Пам*ятайте правило бережливості: клей слід намазувати пензликом, не розливаючи. Не грайтеся ножицями, не беріть їх до рук без потреби, передавайте кільцями вперед. Не торкайтеся обличчя й очей брудними руками.

Слайд 4

Не тримай ножиці кінцями вгору. Техніка безпеки при роботі з ножицями Не залишай ножиці у відкритому вигляді. При роботі слідкуй за пальцями лівої руки. Клади ножиці на стіл так, щоб вони не виходили за край стола. Передавай ножиці у закритому вигляді кільцями вперед. Не ріж ножицями під час руху. Не підходь до товариша під час різання.

Слайд 5

Наші помічники на уроці * кольоровий картон * кольоровий папір * ножиці * клей * пензлик * олівець * шаблони * стрічка * блискітки

Слайд 6

Аплікацію «Кулон» робимо так: 1. Визнач, для кого будеш створювати прикрасу, і вибери відповідні кольори картону і паперу. 2. За допомогою шаблонів обведи та виріж форму кулона, або створи власну. 3. Використовуючи шаблони дрібних геометричних фігур, створи оздоблення кулона. 4. Зроби отвір та протягни стрічку.

Слайд 7

Кулон – це ювелірна прикраса, яку одягають на шию.

Слайд 8

Перші кулони люди виготовляли з кісток та зубів тварин, каменів. Згодом почали використовувати дорогоцінні метали.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання