X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Електричне поле. Закон Кулона

Завантажити презентацію

Електричне поле. Закон Кулона

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Електричне поле. Закон Кулона

Слайд 2

Дайте відповіді на питання Який знак заряду має гільза? Тілу, що має позитивний заряд, надали заряд, який дорівнює йому за модулем, але є протилежним за знаком. Що відбудеться з тілом? Чи можна сказати, що заряди зникли?

Слайд 3

Електричне поле

Слайд 4

Майкл Фарадей Джеймс Максвелл Електричне поле — це особлива форма матерії, що існує навколо заряджених тіл або частинок і діє з деякою силою на інші частинки або тіла, які мають електричний заряд.

Слайд 5

Дія електричного поля поблизу заряджених тіл сильніша, а на відстані від них - слабкіша.

Слайд 6

Електризація через вплив

Слайд 7

Захист від дії електричного поля метал

Слайд 8

Шарль Огюстен Кулон (1736—1806) досліджував силу взаємодії між зарядженими тілами та сформулював закон їхньої взаємодії.

Слайд 9

Будова крутильних терезів 1, 2 — заряджені кулі; 3 — чаша терезів з тягарцями для визначення сили взаємодії заряджених куль; 4 — лінійка для визначення відстані між кулями.

Слайд 10

Закон Кулона Сила F взаємодії двох нерухомих точкових зарядів q1 і q2 прямо пропорційна добутку модулів цих зарядів і обернено пропорційна квадрату відстані R між ними:

Слайд 11

Закон Кулона

Слайд 12

Поняття про точковий заряд Розмірами тіл можна знехтувати порівняно з відстанями між ними

Слайд 13

У полі зарядженої кулі перебуває заряджена порошинка A. Чи діє поле порошинки на кулю? Запитання Як напрямлена сила, яка діє на порошинку з боку поля, створюваного кулею? Як напрямлена сила, яка діє на кулю з боку поля порошинки?

Слайд 14

Запитання У полі кулі перебувають дві заряджені порошинки, причому Чи однакові сили діють на ці заряди з боку поля кулі. Відповідь поясніть. Чи будуть порошинка та куля взаємодіяти на Місяці, де відсутня атмосфера?

Слайд 15

Домашнє завдання Вивчити теоретичний матеріал уроку. Розв’язати задачу за посібником: Задача 2.19. Електричне поле між пластинами установки для визначення заряду електрона діє на заряджену порошинку вгору із силою 4 мкН. Яка маса порошинки, якщо вона «висить» нерухомо завдяки дії поля? 3. Творче завдання. Укажіть спосіб, яким можна зарядити електроскоп позитивним зарядом, маючи в розпорядженні лише негативно заряджену паличку.

Слайд 16

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика