X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Давній Єгипет. Тести

Завантажити презентацію

Давній Єгипет. Тести

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок 7. Давній Єгипет. Підсумкове тематине оцінювання. Очікувані результати. Після цього уроку ви зможете: - підсумувати і узагальнити знання з теми “ Давній Єгипет”; - зрозуміти, якому рівню навчальних досягнень відповідають ваші знання ( низькому, середньому, достатньому чи високому).

Слайд 2

Тестові завдання 1. Єгипет складався із кількох десятків областей…, їх було понад… 2. Згодом номи об’єдналися у дві держави… 3. Цар Верхнього Єгипту Міна завоював Нижній Єгипет і утворив Єдину могутню державу зі столицею… у …р. до.н.е. 4. Знаками влади фараона були… 5. На які періоди ділилася історія Давнього Єгипту?

Слайд 3

Тестові завдання 6. Давній Єгипет був розташований: а) на заході Африки; б) у Північно-Східній Африці; в) у Центральній Африці. 7. Основним заняттям стародавніх єгиптян було: а) землеробство; б) скотарство; в) рибальство; г) полювання. 8. Ніл впадає у: а) Чорне море; б) Червоне море; в) Середземне море, 9. Головна зернова культура Єгипту: а) ячмінь; б) пшениця; в) рис. 10. Давні єгиптяни називали свою країну: а) « Чорна земля»; б) « Червона земля»; в) Єгипет. 11. Шадуф – це… а) канал для зрошування; б) особливий пристрій для підняття води на узвищення.

Слайд 4

Історичні поняття 1) Така система влади, коли загальний порядок у суспільстві підтримується за допомогою спеціальних організацій і людей – це… 2) Родичі фараона, знатні і багаті люди – це… 3) Служителі храмів – це… 4) Державні службовці, а саме : писарі, збирачі податків, судді – це … 5) Рівень розвитку суспільства на час створення держави – це… 6) Правителі, які належать до одного й того самого роду й успадковують владу один після одного – це… 7) Вшанування фараона це - … 8) Віра в богів і надприродні сили – це… 9) Віра в багатьох богів – 10) Оповідання про богів 11) Знаки для письма у Давньому Єгипті 12) Все, що не природа, все, що створене людиною

Слайд 5

Проблемні питання Чому землеробство у Давньому Єгипті було іригаційним? Як утворився об’єднаний Єгипет? Поясніть деспотичний характер влади фараона. Чому у давніх єгиптян існував культ тварин? Що привело до занепаду Єгипетську державу? Який фараон запам’ятався вам найбільше і чому? Яке відкриття ХХ століття ви вважаєте найвизначнішим? Чому?

Слайд 6

Інформація про домашнє завдання Намалювати малюнок до теми “ Давній Єгипет” і відобразити на ньому те, що вам найбільше запам’яталося під час вивчення історії цієї країни.

Слайд 7

Давній Єгипет

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Тестова категорія