X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Звіт"

Завантажити презентацію

"Звіт"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Звіт

Слайд 2

Звіт — письмове повідомлення про виконання певної роботи.

Слайд 3

Види звітів

Слайд 4

Звіти бувають статистичні (цифрові) й текстові. Статистичні звіти пишуться на спеціальних, виготовлених друкарським способом бланках, текстові — на звичайному папері.

Слайд 5

- наукові звіти, - анотовані звіти, - рекомендаційні звіти, річні звіти, аудиторські звіти, робочі звіти, звіти про поїздки, звіти про розслідування, бюджетні звіти, поліцейські звіти, демографічні звіти, кредитні звіти, оціночні звіти, перевірочні звіти, військові звіти тощо.

Слайд 6

Реквізити

Слайд 7

-Штамп установи. -Назва виду документа. -Заголовок (вказуються установа, напрям діяльності, звітний період). -Текст, який має такі частини: 1.вступ (вказуються завдання, які було поставлено перед установою за звітний період); 2.основна частина (опис та аналіз виконаної роботи); 3.висновки (пропозиції, зауваження, перспективи на майбутнє). -Підпис керівника установи або особи відповідальної за складання звіту. -Дата складання. -Печатка. Великий за обсягом звіт поділяється на частини, кожна з яких має свій заголовок. У звітах, які не виходять за межі структурного підрозділу, печатка, штамп установи не ставляться.

Слайд 8

Зразок

Слайд 9

Звіт Про педагогічну практику з 12.02.2003 по 12.03.2003 Студентки філологічного факультету Мандаринки Н. І. Педагогічну практику проходила у СШ № 34 м. Львова. У школі було створено належні умови для проходження практики. Усі вчителі української мови та літератури мають великий стаж роботи і високу фахову, методичну підготовку. Хоча шкільні кабінети української мови та літератури недостатньо обладнані технічними засобами навчання, проте добре забезпечені науковими посібниками та методичною літературою. За час практики провела 14 контрольних уроків з мови та літератури. Всі уроки були обговорені з учителем і методистом. Практика в школі допомогла здобути практичні уміння і навички: проводити уроки різних типів, перевіряти будь-які види письмових робіт, планувати роботу з розвитку мовлення, виготовляти дидактичний матеріал для уроків. Під час проведення уроків з мови та літератури особливих труднощів не виникало, за винятком аналізу контрольних робіт та диктантів. Педагогічна практика поглибила і закріпила знання, здобуті в університеті, з фахових і психолого-педагогічних дисциплін, виробила вміння проводити навчально-виховну роботу з дітьми середнього шкільного віку, випробувати себе як класний керівник. 12.03.2003 підпис

Слайд 10

Презентацію підготувала учениця 11-А класу Бєлікова Юлія

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне