X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Звіт про переддипломну виробничу практику студента фізико-математичного факультету

Завантажити презентацію

Звіт про переддипломну виробничу практику студента фізико-математичного факультету

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Звіт про переддипломну виробничу практику студента фізико-математичного факультету Чігірьова Станіслава Петровича Керівник практики від підприємства: Козлюк В.В. Начальник відділу по комп'ютерно-програмному забезпеченню   Науковий керівник: Авраменко О.В. Завідуючий кафедри ПМСЕ, професор 2011 р.

Слайд 2

Слайд 3

Завдання переддипломної практики: ознайомитися зі специфікою використання комп’ютерної техніки в організації (на підприємстві), її технічним та програмним забезпеченням; в процесі практики студент повинен навчитися: застосовувати отримані знання для розв’язання різноманітних задач; працювати на сучасних ЕОМ та мережах; працювати із системним та прикладним програмним забезпеченням, базами даних та інформаційними системами; моделювати та досліджувати економічні, екологічні та соціологічні процеси.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Основні завдання Основні завдання Працівники відділу по комп’ютерно–програмному забезпеченню виконують такі основні завдання: Забезпечення надійної роботи і своєчасне технічне обслуговування та ремонт комп'ютерів; Забезпечення надійного та безпечного функціонування баз даних; Забезпечення функціонування локальних комп'ютерних систем розгорнутих на підприємстві; Установка на комп'ютери користувачів необхідного системного та прикладного програмного забезпечення.

Слайд 7

Діяльність відділу Встановлення та налаштування нових комп'ютерів у підрозділах підприємства. Підключення, при необхідності, нових користувачів до локальної мережі підприємства. Обслуговування комп'ютерної та копіювальної техніки, встановленої в підрозділах підприємства. Внесення до центральної бази даних документів, що надходять від головного управління. Створення щоденної резервної копії центральної бази даних. Взаємовідносини з іншими підрозділами. Навчання працівників інших підрозділів правильної роботи із впровадженим програмним забезпеченням (ПЗ).

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне