X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Завтра.UA

Завантажити презентацію

Завтра.UA

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Для чого створена програма? Щоб сформувати мережу молодих лідерів – нове покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яке стане рушійною силою прогресивних змін в Україні.

Слайд 2

Програма в фактах і цифрах за 8 років існування:   Понад 2200 стипендіатів «Завтра.UA» з усієї України 87 провідних університетів України - партнери програми Стипендіальний фонд «Завтра.UA» склав 23 987 160 грн Щомісячна стипендія у розмірі 942 грн. протягом року Реалізовано понад 70 соціальних проектів стипендіатів, які спрямовані на вирішення актуальних проблем суспільства та молоді Підтримано 50 індивідуальних проектів та ініціатив стипендіатів спрямованих на особистісний розвиток та професійне зростання Проведено 7 Всеукраїнських молодіжних форумів «Завтра.UA»

Слайд 3

Що отримують переможці конкурсу: √ щомісячну стипендію розміром 942 грн. впродовж року; √ одну з найбільших у країні мережу однодумців; √ експертну, інформаційну та навіть фінансову підтримку кращих групових проектів;

Слайд 4

Що отримують переможці конкурсу: √ стажування в Фонді Віктора Пінчука та YES; √ навчання в PinchukArtCentre в рамках StudentLab; √ доступ до глобальних ідей, спікерів та знань через участь у щорічному форумі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та зустрічі зі світовими лідерами, політиками, бізнесменами у рамках Публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука

Слайд 5

Що отримують переможці конкурсу: √ участь у щорічному Молодіжному форумі «Завтра.UA» та форумі Climate Chаnge Camp; √ можливість долучитись до заходів Фонду Олени Пінчук АнтиСнід; √ рекомендації потенційним роботодавцям для найактивніших учасників Спільноти «Завтра.UA».

Слайд 6

Хто може стати учасником конкурсу? Студенти очної форми навчання 3 - 6 курсів ВНЗ України ІV рівня акредитації, ВНЗ – партнерів Програми, які активно долучаються до громадських, соціальних, наукових ініціатив та прагнуть власними діями змінити Україну!

Слайд 7

Кого ми шукаємо? Студентів, які мають: активну громадянську позицію та беруть участь у впровадженні громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом; академічну успішність; оригінальність наукових ідей та досліджень, представлених в конкурсній роботі; мотивацію до особистісного та професійного росту; лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Слайд 8

Як взяти участь у конкурсі? З 20 жовтня до 30 листопада 2014 року зібрати та подати на конкурс необхідний пакет документів в електронній версії: - Заявка-2014 на участь у Конкурсі – 2014/15 (форма завантажується з сайту); - Самостійна конкурсна робота – вимоги до оформлення роботи дивись на сайті; - Відгук наукового керівника (чи іншого авторитетного науковця) на конкурсну роботу; - Рекомендаційний лист (форма завантажується з сайту); - Мотиваційний лист; - Обґрунтування наукової роботи (форма завантажується з сайту); - Копії документів, які підтверджують наукову діяльність - наявність публікацій та/або виступів на наукових конференціях, та/або перемог та призових місць на наукових конкурсах (олімпіадах); - Копії документів, які підтверджують соціальну діяльність - наявність дипломів, грамот, подяк, офіційних/рекомендаційних листів, фото, що засвідчують участь у соціальних проектах, волонтерських акціях тощо; - Цьогорічна фотографія конкурсанта Обов’язково заповнити форму реєстрації та завантажити пакет документів на сайті Програми www. zavtra.in.ua до 30 листопада 2014 року!

Слайд 9

Як проходитиме конкурс? Етап 1 жовтень 2014 – січень 2015 Проведення попереднього відбору у ВНЗ-партнерах. Обробка поданих пакетів документів та оцінювання рекомендаційного, мотиваційного листів та обґрунтування наукової роботи. Етап 2 лютий – березень 2015 Оцінювання конкурсної роботи фаховими експертами та нарахування балів за наукову діяльність. Етап 3 березень – квітень 2015 Оцінювання особистісного потенціалу конкурсантів під час одноденних очних змагань. Оголошення результатів конкурсу травень 2015 року.

Слайд 10

Контакти Програми: konkurs@zavtra.in.ua info@zavtra.in.ua

Слайд 11

Повну інформацію про умови участі у конкурсі дивись на www.zavtra.in.ua

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне