X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"ЗАВТРА.UA"

Завантажити презентацію

"ЗАВТРА.UA"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

"ЗАВТРА.UA" це перша в Україні загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді, що здійснюється за рахунок приватних коштів та є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти та науки

Слайд 2

Програма в фактах і цифрах за 8 років існування:   - Понад 2200 стипендіатів «Завтра.UA» з усієї України - 87 провідних університетів України - партнери програми - Стипендіальний фонд «Завтра.UA» склав 23 987 160 грн - Щомісячна стипендія у розмірі 942 грн. протягом року - Реалізовано понад 70 соціальних проектів стипендіатів, які спрямовані на вирішення актуальних проблем суспільства та молоді - Підтримано 50 індивідуальних проектів та ініціатив стипендіатів спрямованих на особистісний розвиток та професійне зростання - Проведено 7 Всеукраїнських молодіжних форумів «Завтра.UA»

Слайд 3

Що отримують переможці конкурсу: Досвід √ Проектна робота. Опрацювання ідей та підготовка до їхнього впровадження у вигляді готових проектів у команді однодумців. √ Тренінги. Особистий та професійний розвиток шляхом отримання корисних вмінь та навиків. √ Стажування. Набуття навичок поведінки, реагування та фаховості в робочих умовах. √ Участь в плануванні, організації та реалізації проектів провідних організацій України.

Слайд 4

Що отримують переможці конкурсу: Знання √ Публічні лекції. Лекції всесвітньо відомих політиків, мислителів та громадських діячів. √ Участь у щорічній конференції YES. Участь в найвпливовішій дискусійній платформі України, яка збирає провідних світових та українських політиків, бізнесменів та експертів. √ Освітні програми. Отримання знань з різних галузей на освітніх форумах, конференціях, дискусіях. √ Участь в партнерських проектах. Участь в проектах компаній-партнерів: PinchukArtCenter, EastLabs, Greencubator, інші.

Слайд 5

Що отримують переможці конкурсу: Мережа √ Мережа контактів. Єдина платформа однодумців з усієї України. √ Обмін досвідом та інформацією. Швидкий доступ до необхідної інформації чи досвіду в будь-якій галузі. √ Взаємодопомога. Підтримка колег-однодумців в професійних та приватних питаннях, надання необхідної поради чи допомоги. √ Нові друзі з усіх куточків України. Друзі-однодумці з усієї України, з якими можна весело провести дозвілля.

Слайд 6

Що отримують переможці конкурсу: Підтримка √ Фінансова. Стипендія!! А також підтримка найцікавіших колективних проектів й ініціатив. √ Партнерська. Підбір та налагодження зв’язків з потенційними партнерами проектів й ініціатив. √ Експертна. Отримання необхідних експертних консультацій. √ Інформаційна. Сприяння висвітленню починань та досягнень в електронних та друкованих ЗМІ, а також на центральному телебаченні.

Слайд 7

Хто може стати учасником конкурсу? Студенти очної форми навчання 3 - 6 курсів ВНЗ України ІV рівня акредитації, ВНЗ – партнерів Програми, які активно долучаються до громадських, соціальних, наукових ініціатив та прагнуть власними діями змінити Україну!

Слайд 8

Як взяти участь у конкурсі? З 20 жовтня до 30 листопада 2014 року зібрати та подати на конкурс необхідний пакет документів в електронній версії: - Заявка-2014 на участь у Конкурсі – 2014/15 (форма завантажується з сайту); - Самостійна конкурсна робота – вимоги до оформлення роботи дивись на сайті; - Відгук наукового керівника (чи іншого авторитетного науковця) на конкурсну роботу; - Рекомендаційний лист (форма завантажується з сайту); - Мотиваційний лист; - Обґрунтування наукової роботи (форма завантажується з сайту); - Копії документів, які підтверджують наукову діяльність - наявність публікацій та/або виступів на наукових конференціях, та/або перемог та призових місць на наукових конкурсах (олімпіадах); - Копії документів, які підтверджують соціальну діяльність - наявність дипломів, грамот, подяк, офіційних/рекомендаційних листів, фото, що засвідчують участь у соціальних проектах, волонтерських акціях тощо; - Цьогорічна фотографія конкурсанта Обов’язково заповнити форму реєстрації та завантажити пакет документів на сайті Програми www. zavtra.in.ua до 30 листопада 2014 року!

Слайд 9

Як проходитиме конкурс? Етап 1 жовтень 2014 – січень 2015 Проведення попереднього відбору у ВНЗ-партнерах. Обробка поданих пакетів документів та оцінювання рекомендаційного, мотиваційного листів та обґрунтування наукової роботи. Етап 2 лютий – березень 2015 Оцінювання конкурсної роботи фаховими експертами та нарахування балів за наукову діяльність. Етап 3 березень – квітень 2015 Оцінювання особистісного потенціалу конкурсантів під час одноденних очних змагань. Оголошення результатів конкурсу травень 2015 року.

Слайд 10

Контакти Програми: konkurs@zavtra.in.ua info@zavtra.in.ua

Слайд 11

Повну інформацію про умови участі у конкурсі дивись на www.zavtra.in.ua

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне