X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Захист безпритульних тварин"

Завантажити презентацію

"Захист безпритульних тварин"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Захист безпритульних тварин Підготувала учениця 10 правознавчого класу Юрченко Юлія

Слайд 2

Вступ Гострою проблемою сьогодення є проблема безпритульних тварин. Саме зараз, під час кризи, що вибухнула, коли люди зайняті вирішенням матеріальних проблем, стурбовані погіршенням матеріального добробуту, безпритульних, тварин на вулицях стає все більше.

Слайд 3

ТВАРИНИ В НАШОМУ ЖИТТІ Світ тварин для нас - це перш за все осмислення, культурологічне осмислення понять справедливості, добра і милосердя відносно братів наших менших. - Зникаючий світ. Він тане на наших очах.

Слайд 4

ПРИРУЧЕННЯ КІШОК У стародавньому Єгипті кішка стала священною твариною, охоронницею врожаю та домашнього вогнища. Після кончини кішки ввід старості її власники занурювалися в траур - обрізали собі волосся і виголювали брови. Після смерті кішку, як і фараонів, муміфікували. Сучасні дослідники виявили цілі кладовища, що складаються з котячих мумій. Рахунок з йшов на сотні тисяч.

Слайд 5

ПРИРУЧЕННЯ СОБАК Спочатку були приручені ті підвиди вовків, які водилися в околицях поселень людей, а коли вони переміщалися на нове місце, відбувалося природне схрещування приручених тварин з місцевими різновидами.

Слайд 6

ЗМІНА ВІДНОШЕННЯ ДО БРАТІВ НАШИХ МЕНЬШИХ Викинути на вулицю, собачку, яка тільки вчора була найулюбленіша, сьогодні, вона все стала непотрібною.

Слайд 7

\

Слайд 8

Жорстокість «Але скажи нам, про осіб, ми просимо тебе сказати нам, яке зло вчинили ми? Який закон ми порушили або яку причину дали тобі, що дозволяє тобі привласнювати собі право застосовувати проти нас силу і порушувати наші природні права, і нападати на нас, і вбивати нас, начебто ми були Загарбниками і не краще Злодіїв, Грабіжників або Убивць, яких треба змести з лиця землі? »

Слайд 9

ЗАКОН УКРАЇНИ жорстоке поводження з тваринами є несумісним з вимогами моральності та гуманності, спричиняє моральну шкоду людині; забезпечення умов життя тварин, які відповідають їх біологічним, видовим та індивідуальним особливостям; право власності та інші речові права на тварин у разі жорстокого поводження з ними можуть бути припинені відповідно до цього Закону; заборона жорстоких методів умертвіння тварин; відповідальність за жорстоке поводження з тваринами; утримання і поводження з домашніми тваринами без мети заподіяння шкоди як оточуючим, так і самій тварині.

Слайд 10

ВБИВСТВО ТВАРИН «Прийде час, коли людина буде дивитись на вбивство тварини так, як зараз дивиться на вбивство людини.» Леонардо да Вінчі

Слайд 11

БЕЗПРИТУЛЬНІ ТВАРИНИ 1. тварини, що народилися на вулиці, і ніколи не були домашніми; 2. тварини, колись мали господаря, але згодом опинилися на вулиці в силу будь-яких причин таких як: ненавмисна втрата тварини; навмисний відмову господаря від прав на тварину і від, супроводжуване випусканням тваринного у вільний проживання (тобто, викидання тварини); смерть господаря і подальше викидання тваринного спадкоємцями.

Слайд 12

ПРОБЛЕМА МІСТА Заборонити – заборонили. От тільки формально…

Слайд 13

ТОВАРИСТВО ПОРЯТУНКУ ПРИРОДИ Мета діяльності - це допомога тваринам, що потрапили в небезпечні ситуації, лікування їх, перетримка, і відповідно передача відповідальним господарям.

Слайд 14

Мета діяльності - це допомога тваринам, що потрапили в небезпечні ситуації, лікування їх, перетримка, і відповідно передача відповідальним господарям.

Слайд 15

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне