X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
З Днем Вчителя!

Завантажити презентацію

З Днем Вчителя!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Для вас сьогодні посмішки, вітання Жоржин і айстр та ніжна розмаїть… Найкращі, найщиріші побажання, Що йдуть від серця нашого прийміть.

Слайд 3

Як вживати кличну форму,  Щоб були ми завжди в нормі,  Відміняти дієслово  В нашій рідній давній мові,  Вчать філологи завзято.  Ох, роботи в них багато!  Прозу й поетичні твори  Вітчизняних авторів  Ми вивчаєм на уроках,  Пробуєм творить самі.  Ой багата наша мова,  Має дивнії дива,  Скільки значень має слово,  Як його хто промовля...  Дуже важко вчителям  Наші твори оцінити,  А ще важче, мабуть, їм  Нас примусити щось вчити.

Слайд 4

Що писав для нас Дефо,  І кого Ассоль чекала,  Фантастичні НЛО,  Й дама пік когось карала.  В світ казковий, неймовірний  Кличе нас дзвінок,  Зарубіжної літератури  Розпочнем урок.  Твори писані давно  Хтось на сторінках любив,  Хтось покараний за щирість,  Хтось із ненависті вбив. Когось мандри фантастичні у незвідані світи Про пригоди романтичні несподівано вели. Десь страждання, десь пригода, Десь чекала нагорода, Посмішку хтось викликав, І сльозу читач пускав. Все було, поміж рядками, Розмаїття почуттів, Складене життя томами — Твори з глибини віків.

Слайд 5

Учителю! Вклоняємось доземно   Перед великим іменем твоїм.   Вже проростають ті маленькі зерна   Під поглядом, як серце, золотим.

Слайд 6

«Хелоу», «бонжур» ми раді чути,  Хоч трішки іноземцями побути,  І, «мейбі», вивчили урок,  «Ай хоуп», буде вже дзвінок.  А як читати «мейд» чи «маде»,  На етикетках шоколаду,  Вчать «іноземці»-вчителі,  Із нами клопоти малі.  Бо часто вживані слова,  Як скажем «мані» — то грошва,  А «гуд» — то добре, «бед» — погано,  І «найт» — то ніч, а «монінг» — ранок,  «Хелоу» — привіт, «гудбай» — прощай,  «Рімембе» — значить «пам'ятай»,  Відклались в нас у голові,  Вживаєм часто їх самі.  А решту вчити важко нас:  Минулий і майбутній час,  Всі дивні форми дієспова.  Тяжка та іноземна мова.  Терпіння вам бажаєм з нами,  Хай не минає із роками  Здоров'я і весела вдача,  І зустрічає вас удача. 

Слайд 7

Хто придумав ті рівняння, Графіки і порівняння, Кулі, конуси, об'єми, Тільки зайві нам проблеми. Співчуваєм вчителям-математикам. Тих страшенних формул романтикам. Серед інтегралів блукаємо, І для чогось первісні шукаємо. Хоч би хтось пожалів нас із древніх, І не написав теореми. Може Піфагор, може Фалес, Ну для чого теореми ці здались. Полічили б ми й так — калькулятором, Що заробим, а що вже потратили. Розв'язали б ви за нас ті задачі,  Як були б ми за це вам всі вдячні.  Учні є серед нас — їх шануємо,  Що списати в них задачі плануємо,  Бо вони якось в них орієнтуються,  І знаходять те, що пропонується.

Слайд 8

За те тепло, що в серці нам вкладаєте, Любов до рідної землі, За те добро, якого нас навчаєте, Спасибі, дорогі учителі!

Слайд 9

Статика, динаміка, кінематика, Як і в математиків — сама романтика. Тільки замість теорем — є закони, Лейбніца, Паскаля, Ньютона. Що, як і коли замерзає, Гальмування шлях визначаєм, Силу тяги, швидкість і прискорення, Під кінець уроку — всі зморені. Правда, демонстрації — то здорово, Як зробити могли б мотора ми, Нам розкажуть, якщо будемо слухати, А не хлопати на уроках вухами.

Слайд 10

Ну для чого нам програмування,  Це ж фактично над нами знущання,  Ну навчили на уроках друкувати,  Малювати вчились і так вже багато.  Інформатика — наука цікава,  Побродити в Інтернеті — уявно,  Досконало вивчимо самі,  Всі програми нові ігрові. 

Слайд 11

Учителю! Ти - наче нездоланність, Крізь все просієш іскру доброти, Щоб засвітить у серденьку дитячім Вогонь священний розуму й краси.

Слайд 12

Від амеби до людини,  Вивчим нерви і клітини,  Рід, сім'ю, родину, клас,  Біологи мучать нас.  Еволюція життя —  Ця наука не проста,  Та цікаво щохвилини,  Бо уроки — то новини.  Розкривають нам секрети  Про тварин Землі-планети.  Може вам всім легко здатись  В наших знаннях розібратись,  То не просто — вчитель знає,  Той, хто біології навчає.

Слайд 13

Знаєм формулу води,  Хтось ще й соди може знає,  Але решту знати все,  Мабуть, цього не буває.  Хімія — складна наука,  Але формули вчимо,  Хоч буває на уроках  Як не знаєм — мовчимо.  Як зробити динаміт,  Як очистити наліт,  Що таке оксид, кислоти,  Луг, бродіння — це висоти  Знань, до них не всім дійти,  Вчителю! Нам помогти  В силі Ви, аби б хотіли,  Й списування допустили. 

Слайд 14

. Щоб ваш важкий почесний труд Був плідний, як багата осінь. І кожен день, що йде новий, Хай тільки щастя вам приносить.  

Слайд 15

Від Європи до Канади,  Ми мандруємо по карті,  Іноді ми й заблукаєм,  Але впевнені, ми знаєм, Що врятують вчителі,  В них знань запаси чималі.  Щедро діляться із нами,  Учнями-мучениками.  Допоможуть нам знайти  Гори й витоки ріки,  І пустелі, й болота,  Й в них робота не проста,  Карти контурні збирати,  Потім їх перевіряти,  Знати нафту де знайшли,  Де лежать вічні сніги.  Вам, географам, хвала,  Мудра в вас є голова,  Бо запам'ятати все це,  Не під силу нам до речі.

Слайд 16

Ви на землі для учнів, як одна свята родина І доти буде жити Україна, Поки живуть у ній Учителі!

Слайд 17

Від пращурів до наших днів,  З усіх минулих вже віків  Історики події всі вивчають  І нас учити заставлять.  Хто і коли, кого завоював,  Права й свободи мужньо захищав,  Кому вдалося збудувать державу  Хто ніс крізь біль народну справу.  Хто зрадив принципам людської доброти,  Хто піднімав з руїн світи.  Ніхто навік не буде позабутий.  Хто через справи власні є почутий.  Нас бути вдячними навчають вчителі  Тим давнім предкам, що вже в інший світ пішли.  Наставникам подякуємо щиро,  І мрієм, що майбутнє буде мирним. 

Слайд 18

На уроках — руки в фарбі, Пензлі скрізь та Олівці. Намалюєм, може, Барбі, Квіти, дивні корінці, Чи будівлі — стиль барокко, Ріки, що течуть широко, Танки, кораблі, авто, Поїзд, літаки, метро. На папері оживають Наші мрії і думки, Чи реальні, чи незнані, Нерозгадані світи.

Слайд 19

Ще один предмет у школі  Не залишить нас байдужим,  Та на нього треба, друзі,  Слух і горло мати дуже.  Бах, Бетховен і Сальєрі,  Пісні давні і прем 'єри.  Є в нас тенори й альти,  Та до Баскова — рости...

Слайд 20

Життєва дорога хай повниться світлом, Цілющі джерела здоров'я дають. Вам многії літа з калиною й хлібом, Зозулі хай щастя й добробут кують.

Слайд 21

Як добро нести у світ ?  Обминати горя слід?  Як прощати всім образи?  Не сваритися одразу?  Як зміцнити віру в себе?  Як знайти в житті шлях?  Ті питання не зникають,  Бо не раз їх піднімають  І дорослі, й школярі,  Й сиві, й зовсім ще малі.  Є про що поговорити,  Є кому нас розсудити.

Слайд 22

Як помогти в безкрайнім людськім горі? Як світ новий з старого збудувати? Як научить байдужих почувати? Як розбудити розум, що заснув? Як час вернуть, що марно промайнув? І чи не у цьому покликання бібліотекаря?

Слайд 23

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне