X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
З Днем вчителя!!!

Завантажити презентацію

З Днем вчителя!!!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

З Днем вчителя!!! ПОЧАТКІВЦЯМ Як написати слово МАМА  Вчать початківці по програмі.  То наші перші вчителі,  До них приходим ще малі,  Навчають як сидіти треба,  Дивитись в книжку, не на небо,  Як гарно руку піднімати  І реченням відповідати.  Буває їм із нами жарко,  Бо вчать писати без помарки.  Буває холод обіймає,  Коли неправильно читаєм. Повинні нам ви все простити,  Бо поки що ми лише діти.  Буває тяжко дуже з нами  Не тільки вам, а й нашим мамам.  А найприємніше для нас,  Що і перший, й другий клас,  Як не писали б й не читали,  Нас не оцінюють у балах. Разом. Подякувати хочем Вам —  Першим у школі вчителям.

Слайд 2

Слайд 3

З Днем вчителя!!! МАТЕМАТИКАМ Хто придумав ті рівняння, Графіки і порівняння, Кулі, конуси, об'єми, Тільки зайві нам проблеми. Співчуваєм вчителям-математикам. Тих страшенних формул романтикам. Серед інтегралів блукаємо, І для чогось первісні шукаємо. Хоч би хтось пожалів нас із древніх, І не написав теореми. Може Піфагор, може Фалес, Ну для чого теореми ці здались. Полічили б ми й так — калькулятором, Що заробим, а що вже потратили. Розв'язали б ви за нас ті задачі,  Як були б ми за це вам всі вдячні.  Учні є серед нас — їх шануємо,  Що списати в них задачі плануємо,  Бо вони якось в них орієнтуються,  І знаходять те, що пропонується.

Слайд 4

З Днем вчителя!!! ІНФОРМАТИКАМ Ну для чого нам програмування,  Це ж фактично над нами знущання,  Ну навчили на уроках друкувати,  Малювати вчились і так вже багато.  Інформатика — наука цікава,  Побродити в Інтернеті — уявно,  Досконало вивчимо самі,  Всі програми нові ігрові. 

Слайд 5

З Днем вчителя!!! БІОЛОГАМ Від амеби до людини,  Вивчим нерви і клітини,  Рід, сім'ю, родину, клас,  Біологи мучать нас.  Еволюція життя —  Ця наука не проста,  Та цікаво щохвилини,  Бо уроки — то новини.  Розкривають нам секрети  Про тварин Землі-планети.  Може вам всім легко здатись  В наших знаннях розібратись,  То не просто — вчитель знає,  Той, хто біології навчає.

Слайд 6

З Днем вчителя!!! ГЕОГРАФАМ Від Європи до Канади,  Ми мандруємо по карті,  Іноді ми й заблукаєм,  Але впевнені, ми знаєм, Що врятують вчителі,  В них знань запаси чималі.  Щедро діляться із нами,  Учнями-мучениками.  Допоможуть нам знайти  Гори й витоки ріки,  І пустелі, й болота,  Й в них робота не проста,  Карти контурні збирати,  Потім їх перевіряти,  Знати нафту де знайшли,  Де лежать вічні сніги.  Вам, географам, хвала,  Мудра в вас є голова,  Бо запам'ятати все це,  Не під силу нам до речі.

Слайд 7

З Днем вчителя!!! ФІЗИКАМ Статика, динаміка, кінематика, Як і в математиків — сама романтика. Тільки замість теорем — є закони, Лейбніца, Паскаля, Ньютона. Що, як і коли замерзає, Гальмування шлях визначаєм, Силу тяги, швидкість і прискорення, Під кінець уроку — всі зморені. Правда, демонстрації — то здорово, Як зробити могли б мотора ми, Нам розкажуть, якщо будемо слухати, А не хлопати на уроках вухами. ХІМІКАМ Знаєм формулу води,  Хтось ще й соди може знає,  Але решту знати все,  Мабуть, цього не буває.  Хімія — складна наука,  Але формули вчимо,  Хоч буває на уроках  Як не знаєм — мовчимо.  Як зробити динаміт,  Як очистити наліт,  Що таке оксид, кислоти,  Луг, бродіння — це висоти  Знань, до них не всім дійти,  Вчителю! Нам помогти  В силі Ви, аби б хотіли,  Й списування допустили.  ІСТОРИКАМ Від пращурів до наших днів,  З усіх минулих вже віків  Історики події всі вивчають  І нас учити заставлять.  Хто і коли, кого завоював,  Права й свободи мужньо захищав,  Кому вдалося збудувать державу  Хто ніс крізь біль народну справу.  Хто зрадив принципам людської доброти,  Хто піднімав з руїн світи.  Ніхто навік не буде позабутий.  Хто через справи власні є почутий.  Нас бути вдячними навчають вчителі  Тим давнім предкам, що вже в інший світ пішли.  Наставникам подякуємо щиро,  І мрієм, що майбутнє буде мирним. 

Слайд 8

З Днем вчителя!!! ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я ТА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА Бігай швидко, м’яч лови, Стрибай вправно догори, Фізкультура — на ура — Дуже рада дітвора. У спортзал всі — як на свято Поспішають так завзято. Вчать нас там марширувати, У веселі ігри грати.

Слайд 9

З Днем вчителя!!! МУЗИКА Ще один предмет у школі  Не залишить нас байдужим,  Та на нього треба, друзі,  Слух і горло мати дуже.  Бах, Бетховен і Сальєрі,  Пісні давні і прем 'єри.  Є в нас тенори й альти,  Та до Баскова — рости... МАЛЮВАННЯ На уроках — руки в фарбі, Пензлі скрізь та Олівці. Намалюєм, може, Барбі, Квіти, дивні корінці, Чи будівлі — стиль барокко, Ріки, що течуть широко, Танки, кораблі, авто, Поїзд, літаки, метро. На папері оживають Наші мрії і думки, Чи реальні, чи незнані, Нерозгадані світи.

Слайд 10

З Днем вчителя!!! ФІЛОЛОГАМ-ЗАРУБІЖНИКАМ «Хелоу», «бонжур» ми раді чути,  Хоч трішки іноземцями побути,  І, «мейбі», вивчили урок,  «Ай хоуп», буде вже дзвінок.  А як читати «мейд» чи «маде»,  На етикетках шоколаду,  Вчать «іноземці»-вчителі,  Із нами клопоти малі.  Бо часто вживані слова,  Як скажем «мані» — то грошва,  А «гуд» — то добре, «бед» — погано,  І «найт» — то ніч, а «монінг» — ранок,  «Хелоу» — привіт, «гудбай» — прощай,  «Рімембе» — значить «пам'ятай»,  Відклались в нас у голові,  Вживаєм часто їх самі.  А решту вчити важко нас:  Минулий і майбутній час,  Всі дивні форми дієспова.  Тяжка та іноземна мова.  Терпіння вам бажаєм з нами,  Хай не минає із роками  Здоров'я і весела вдача,  І зустрічає вас удача. 

Слайд 11

Юні таланти!!! Шкільні роки - це найкраща пора у житті людини. Вони наповнені радістю та безтурботністю. Неможливо уявити шкільне життя без музики, танцю, сміху, жартів, пісень... Адже це час мрій, пошуків. Учні нашої школи з першого місяця занурюються в атмосферу творчих пошуків, адже у вересні проводиться конкурс художньої самодіяльності "Ми таланти твої, Україно!". Місяць напружених репетицій під керівництвом класних керівників пролітають непомітно. І ось з 21-23 вересня кожен клас демонструє свої вміння у різних напрямах мистецтва: піснях, танцях, художньому декламуванні, театральному.  Виступи оцінює поважна комісія, яка і вибирає найкращі номери для участі у гала-концерті до Дня вчителя, - так з'являються на небосхилі все нові і нові зірки, котрі є незмінними учасниками свят, конкурсів, виступів, зустрічей ...  Найприроднішим та універсальним способом для самовираження є, звичайно, танець. Крім того, це не лише спосіб розказати про себе, а й засіб протиставити себе іншим. Танець - це радість, задоволення, що дозволяє елегантно та гармонійно рухатись на хвилях музики. Він може бути веселим і романтичним, ніжним і пристрасним, повільним і енергійним. Арміда Ерерра та Микола Степанко (11-А), Кот Ангеліна (11-Б) є чудовими виконавцями сучасного і бального танцю.  Але не тільки танцювати уміють наші школяри. Вони читають монологи, ставлять театральні постанови, співають - їх драматичні і ораторські таланти незаперечні.  Свою співочу майстерність на радість глядачам продемонстрували Короленко Н.(11-Б), Воробьова Т.(11-А), Солошенко О.(10-Б), Дулова О. (1О-Б), Шапкин Д. (10-А), Нейбергер Н. (10-Б). Грою на піаніно відзначилася учениця 11-Б класу Бацак Юлія.

Слайд 12

«Перший збір макулатури»    13 вересня 2011 року в школі пройшов перший збір макулатури. Учні та батьки з активністю прийняли участь у вже традиційному заході школи.  До організації прийому та підведення підсумку збору був залучений 10-А, 10-Б клас.  Найкращими класами, за результатами збору, стали:  І місце - 6-А клас (167,5 кг).  ІІ місце - 8-Б клас (134,5 кг).  ІІІ місце - 9-А клас (118,5 кг). Вітаємо 6-А!

Слайд 13

День партизанської слави! Памятаємо День партизанської слави.  У День партизанської слави з великою вдячністю у школі говоримо про мужність, стійкість та самовідданість.  Уроки Великої Вітчизняної війни вчать нас згуртованості та єдності у боротьбі з загрозами.  Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.  Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку та добробуту, активної участі у патріотичному вихованні підростаючого покоління! День партизанської слави відзначають щорічно 22 вересня для вшанування подвигу партизанів та підпільників у період Великої Вітчизняної Війни. Ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму.  І ми вшановуємо всіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам!!!   1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку   Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 щорічно відзначає цей день. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку».  Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/20041 жовтня Україна відзначає і День ветерана. В школі проходила акція «ВЕТЕРАН живе поруч», в якої прийняли участь учні 5-8 класів.

Слайд 14

День партизанської слави!

Слайд 15

"Увага! Діти на дорозі!" З 27 серпня по 30 вересня в школі проходить місячник "Увага! Діти на дорозі!".  Ось і прийшла осінь, а разом з нею настав і новий навчальний рік. Зазвичай, на початку цієї прекрасної пори збільшуються нещасні випадки на дорозі,   тим самим актуальною та важливою у вересні є профілактика правил дорожнього руху. Обласним управлінням освіти та обласним управлінням ДАІ спільно розробляються та затверджуються заходи з вивчення правил дорожнього руху для запобігання травматизму дітей при авто пригодах, вивчення шляхів покращення навчання поведінки учнів на вулицях, у транспорті, при переході вулиці, тобто в процесі дорожнього руху.  які успішно реалізуються в загальноосвітніх школах.  2 вересня 2011 року в загальноосвітній школі № 41 проходив міський конкурс «Безпечна дорога до школи», в якому прийняли участь учні 6-8 класов шкіл № 4, №24 та №41. Головна мета заходу – пропаганда найголовніших правил у житті – як залишитися цілим та здоровим, будучи учасником дорожнього руху. Цікава змістовна програма на тему «Знай правила дорожнього руху» дала можливість проявити дітям найкращі колективні якості: уважність, самостійність, наполегливість, творчість, бажання вчитися самим і вчити інших знати правила безпечної поведінки на дорозі і в транспорті.  З великим інтересом учні розповідали про основні обов'язки та права пасажирів, види світлофорів, дорожніх знаків, про безпеку дорожнього руху, а також проявили творчи здібності на просторах заасфальтованої вуліци. Проведений конкурс малюнків «Безпека дорожного руху – це твое життя» справив лише позитивні враження і  виявився яскравою подією цього конкурсу.  З кожним роком заходи із запобігання безпечного руху в школі № 41 стають все різноманітнішими, більш пізнавальними та цікавими, адже заради безпеки наших дітей не можна сидіти склавши руки!  В класах пройшли виховні години "Безпека на дорозі-твоэ життя!" на яких розглядались питання безпеки, дитячого травмування, причин найчастіших порушень правил ДАІ серед дітей.  Пройшов конкурс малюнків "Обережно на дорозі!".

Слайд 16

«Учнівське самоврядування  школи №41» Девіз учнівського самоврядування:  В РАДІСНІЙ ШКОЛІ - ЩАСЛИВІ ДІТИ!!!  У результаті проведеного передвиборчого марафону та вільних виборів шляхом таємного голосування учнями 5-11 класів президентом школи була обрана Солошенко Ольга, учениця 10-Б класу.  Передвиборча програма майбутньої діяльності кандидата на посаду президента шкільного самоврядування школи №41 Солошенко О.:  - сприяти розвитку учнівського самоврядування через раду старшокласників;  - встановити партнерські відносини з іншими школами міста (участь у культурних та спортивних заходах);  - брати участь у трудових десантах учнів школи на території міста;  - відновити шефство старших класів над молодшими;  - розвиваймо наші здібності і таланти;  - проводитимемо в школі інтелектуальні ігри;  - використовуватимемо в розважальних заходах старшокласників слайд – шоу;  Наша територія - для нас!  - проведення акції “Посади дерево свого класу!”  - оновлення клумби перед школою.  Наші спільні зусилля будуть спрямовані на створення умов для розвитку особистості учня школи, залучення до активного життя колективу!!!! Вітаємо Ольгу!!!

Слайд 17

Анекдоти від Вовчик@ Мамонов@!!!  @@@ В младших классах мальчики бьют красивых девочек портфелями по голове, а потом удивляются почему все красивые девушки – дуры.  @@@  Школьник на выпускном вечере признаётся учителям: - Я хочу перед вами раскаяться. Все эти одиннадцать лет я не подготовился ни к одной контрольной. Помните, у меня постоянно лежал на парте пенал такой, весь в японских иероглифах? Это и была шпаргалка. На японском. - А откуда ты знаешь японский? - Я каждый вечер вместо того, чтобы делать домашние задания, учил его. Специально, чтобы делать шпаргалки. - А не проще ли было учить математику, историю, литературу, химию? - Да вы что? Они же гораздо сложнее!  @@@ Идёт первоклассник первый раз в школу мимо детского сада. За забором на веранде играют дошколята. Подошёл к ним, посмотрел, вздохнул: «С удовольствием бы присоединился, но образование не позволяет.»  @@@  - Ты ещё достаточно молод и тебе хочется перемен в жизни? - Иди в школу! Там перемены через каждые 45 минут.  @@@ Директор школы говорит родителям ученика: - Я должен обсудить с вами поведение вашего сына. Он все перемены только и делает, что бегает за девочками. - Ну и что, в его возрасте все бегают за девочками. - С бензопилой?  @@@ Карьера человека зависит от того,с каким портфелем он ходил в школу. Сережка ходил в школу с дипломатом и стал дипломатом. А я ходил в школу с ранцем…  @@@ Урок геометрии в грузинской школе. Учитель: - Гоги, нарисуй трэугольник! Гоги рисует. У.: – А тэперь докажи, что это трэугольник! Г. (бьёт себя в грудь): – Мамой клянусь, трэугольник!!!  @@@ В грузинской школе: - Дэти! Что такое ос? - Ос – это балшой желтый мух. - Нэправильно, Гоги. Балшой желтый мух это шмел. А ос – это линий, который вращает зэмля.  

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне