"Військово-Морські Сили Збройних Сил України"
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Зміст Загальне поняття. Трішки історії. Марш ВМС України. Роди сил Військово-Морських Сил України. Кораблі Військово-Морських Сил України.
Загальне поняття Військово-Морські Сили Збройних Сил України — вид Збройних Сил України, призначений для захисту суверенітету і державних інтересів України на морі, розгрому угруповань ВМС противника в своїй операційній зоні самостійно та у взаємодії з іншими видами Збройних Сил України, сприяння Сухопутним військам України на приморському напрямку. У складі ВМС України служить 15470 осіб. На озброєнні 4 корвети, 1 фрегат, 1 підводний човен, 26 допоміжних кораблів і 35 літаків.
Історія Історія українського флоту сягає часів Київської Русі. За тих днів руський княжий флот забезпечував торгову безпеку у Чорному і Азовському морях. Існували віддалені руські морські торгові і державні колонії Тмутараканського князівства, на Дунаї, Дону і Волзі. За часів Української Народної Республіки російський імператорський Чорноморський флот перейшов під український прапор. За часів Української Держави весь Чорноморський флот увійшов до складу українських військово-морських сил. Під час Другої світової війни, Чорноморський флот СРСР вів активну боротьбу з сухопутними та морськими військами країн Осі, приймав участь в обороні Севастополя. Остаточний розподіл Чорноморського флоту відбувся 28 травня 1997 року за двосторонньою угодою між Україною та Російською Федерацією.
Роди сил Військово-Морських Сил України Надводні сили - призначені для пошуку та знищення корабельних угруповань і підводних човнів противника, захисту пунктів базування і морських комунікацій, постановки мінних та сіткових загороджень, порушення морських комунікацій противника, участі у вогневій підтримці Сухопутних військ на узбережжі, забезпечення висадки морських десантів, ведення розвідки та радіоелектронної боротьби, пошуку та рятування екіпажів літальних апаратів, надводних суден, підводних човнів, які зазнали аварії. Підводні сили - призначаються для пошуку і знищення підводних і надводних кораблів і суден противника, ведення розвідки, висадки диверсійних груп на узбережжя противника, виконання мінних постановок та вирішення інших завдань. Представлені єдиним підводним човном«Запоріжжя».
Авіація ВМС - є тактичним з'єднанням, організаційно зведеним у морську авіаційну групу. Морська авіація має на озброєнні літаки та вертольоти наземного і корабельного базування і включає: протичовнову, транспортну та пошуково-рятувальну авіацію.
Морська піхота - передовий загін сил висадки — призначена для дії у складі тактичних і оперативно-тактичних десантів, а також для оборони пунктів базування ВМС, островів і ділянок узбережжя, портів, аеродромів та інших важливих об'єктів. Морська піхота ВМС України має у складі один батальйон.
Кораблі Військово-Морських Сил України Бойові кораблі U-130 Фрегат «Гетьман Сагайдачний» (флагман ВМСУ) U-153 Ракетний катер «Прилуки» U-155 Корвет «Придніпров'я» U-205 Корвет «Луцьк» U-206 Корвет «Вінниця» U-208 Корвет «Хмельницький» U-209 Корвет «Тернопіль»
Кораблі Військово-Морських Сил України 2) Десантні кораблі Транспортна баржа «Сватове» U-763 U-401 Середній десантний корабель «Кіровоград» U-402 Великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський»
Кораблі Військово-Морських Сил України 3) Тральщики U-310 Морський тральщик «Чернігів» U-311 Морський тральщик «Черкаси» U-360 Рейдовий тральщик «Генічеськ»
Кораблі Військово-Морських Сил України 4) Кораблі управління U-500 Корабель управління «Донбас» U-510 Корабель управління «Славутич»
Кораблі Військово-Морських Сил України Допоміжні кораблі і судна Транспорт U-423 «Горлівка» Морський водоналивний транспорт U756 «Судак» (не в строю). Малий морський танкер U760 «Фастів» Судно розмагнічування U811 «Балта». Судно контролю фізичних полів U812 «Северодонецьк» (не в строю) Кілекторное судно U852 «Шостка». Рятувальне буксирне судно U705 «Кременець» Рятувальне буксирне судно U706 «Ізяслав» (не в строю).
Схожі презентації
Категорії