X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Військово-Морські Сили Збройних Сил України"

Завантажити презентацію

"Військово-Морські Сили Збройних Сил України"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Військово-Морські Сили Збройних Сил України

Слайд 2

Зміст Загальне поняття. Трішки історії. Марш ВМС України. Роди сил Військово-Морських Сил України. Кораблі Військово-Морських Сил України.

Слайд 3

Загальне поняття Військово-Морські Сили Збройних Сил України  — вид Збройних Сил України, призначений для захисту суверенітету і державних інтересів України на морі, розгрому угруповань ВМС противника в своїй операційній зоні самостійно та у взаємодії з іншими видами Збройних Сил України, сприяння Сухопутним військам України на приморському напрямку. У складі ВМС України служить 15470 осіб. На озброєнні 4 корвети, 1 фрегат, 1 підводний човен, 26 допоміжних кораблів і 35 літаків.

Слайд 4

Історія Історія українського флоту сягає часів Київської Русі. За тих днів руський княжий флот забезпечував торгову безпеку у Чорному і Азовському морях. Існували віддалені руські морські торгові і державні колонії Тмутараканського князівства, на Дунаї, Дону і Волзі. За часів Української Народної Республіки російський імператорський Чорноморський флот перейшов під український прапор. За часів Української Держави весь Чорноморський флот увійшов до складу українських військово-морських сил. Під час Другої світової війни, Чорноморський флот СРСР вів активну боротьбу з сухопутними та морськими військами країн Осі, приймав участь в обороні Севастополя. Остаточний розподіл Чорноморського флоту відбувся 28 травня 1997 року за двосторонньою угодою між Україною та Російською Федерацією.

Слайд 5

Марш ВМС України Прапор Військово-Морських Сил України

Слайд 6

Роди сил Військово-Морських Сил України Надводні сили - призначені для пошуку та знищення корабельних угруповань і підводних човнів противника, захисту пунктів базування і морських комунікацій, постановки мінних та сіткових загороджень, порушення морських комунікацій противника, участі у вогневій підтримці Сухопутних військ на узбережжі, забезпечення висадки морських десантів, ведення розвідки та радіоелектронної боротьби, пошуку та рятування екіпажів літальних апаратів, надводних суден, підводних човнів, які зазнали аварії. Підводні сили - призначаються для пошуку і знищення підводних і надводних кораблів і суден противника, ведення розвідки, висадки диверсійних груп на узбережжя противника, виконання мінних постановок та вирішення інших завдань. Представлені єдиним підводним човном«Запоріжжя».

Слайд 7

Авіація ВМС - є тактичним з'єднанням, організаційно зведеним у морську авіаційну групу. Морська авіація має на озброєнні літаки та вертольоти наземного і корабельного базування і включає: протичовнову, транспортну та пошуково-рятувальну авіацію.

Слайд 8

Морська піхота - передовий загін сил висадки — призначена для дії у складі тактичних і оперативно-тактичних десантів, а також для оборони пунктів базування ВМС, островів і ділянок узбережжя, портів, аеродромів та інших важливих об'єктів. Морська піхота ВМС України має у складі один батальйон.

Слайд 9

БТР-80 під час висадки морської піхоти

Слайд 10

Кораблі Військово-Морських Сил України Бойові кораблі U-130 Фрегат «Гетьман Сагайдачний» (флагман ВМСУ) U-153 Ракетний катер «Прилуки» U-155 Корвет «Придніпров'я» U-205 Корвет «Луцьк» U-206 Корвет «Вінниця» U-208 Корвет «Хмельницький» U-209 Корвет «Тернопіль»

Слайд 11

«Гетьман Сагайдачний»

Слайд 12

Кораблі Військово-Морських Сил України 2) Десантні кораблі Транспортна баржа «Сватове» U-763 U-401 Середній десантний корабель «Кіровоград» U-402 Великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський»

Слайд 13

Великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський»

Слайд 14

Кораблі Військово-Морських Сил України 3) Тральщики U-310 Морський тральщик «Чернігів» U-311 Морський тральщик «Черкаси» U-360 Рейдовий тральщик «Генічеськ»

Слайд 15

Морський тральщик «Чернігів»

Слайд 16

Кораблі Військово-Морських Сил України 4) Кораблі управління U-500 Корабель управління «Донбас» U-510 Корабель управління «Славутич»

Слайд 17

Корабель управління «Донбас»

Слайд 18

Кораблі Військово-Морських Сил України 5) Підводні човни U-01 Підводний човен «Запоріжжя»

Слайд 19

Слайд 20

Кораблі Військово-Морських Сил України Допоміжні кораблі і судна Транспорт U-423 «Горлівка» Морський водоналивний транспорт U756 «Судак» (не в строю). Малий морський танкер U760 «Фастів» Судно розмагнічування U811 «Балта». Судно контролю фізичних полів U812 «Северодонецьк» (не в строю) Кілекторное судно U852 «Шостка». Рятувальне буксирне судно U705 «Кременець» Рятувальне буксирне судно U706 «Ізяслав» (не в строю).

Слайд 21

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне