X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сили тертя

Завантажити презентацію

Сили тертя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

«Шістьох я служок мав, усе від них про світ я знав: і ось як я їх всіх зову: Хто? Що? Як? Де? Коли? Чому?» Р. Кіплінг Запитання до теми “Сила тертя” Хто першим вивчав тертя? Коли виникає і як спрямована сила тертя? Як виміряти силу тертя? Які види сил тертя існують? Як розрахувати силу тертя? Від чого залежить сила тертя? Чому виникає сила тертя? Де використовується сила тертя?

Слайд 3

Два найголовніших винаходи — колесо й добування вогню — пов’язані саме із використанням сили тертя.

Слайд 4

Першим вченим, який вивчав закони тертя, був Леонардо да Вінчі

Слайд 5

Види тертя

Слайд 6

СУХЕ ТЕРТЯ Ковзання Кочення Спокою

Слайд 7

Слайд 8

Оскільки тертя насправді існує не тільки для того, щоб додавати нам турбот і роботи; воно так само рятує нас від чималих турбот і часто полегшує нашу працю.

Слайд 9

Поміркуй 1. Чому не розв’язуються шнурки на черевиках? 2. Що змінюється зі збільшенням ваги автомобіля: сила тертя чи коефіцієнт тертя? 3. Чому головку сиру легше розрізати на шматки міцною ниткою, ніж ножем? 4. З якою метою гімнасти перед виступом натирають долоні рук спеціальною речовиною, що збільшує коефіцієнт тертя між долонями та перекладиною — тальком?

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика