X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Виробництво"

Завантажити презентацію

"Виробництво"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: “Виробництво” Виконала учениця 11-А класу Кузьменко Надія

Слайд 2

Поняття виробництва Виробни цтво — процес створення матеріальних і суспільних благ, необхідних для існування і розвитку. Створюючи певні блага люди вступають у зв'язки і взаємодію – виробничі відносини. Тому виробництво є завжди суспільним. Процес виробництва за своєю структурою складається з 4-х фаз:

Слайд 3

Існує також поділ виробництва на первинне, вторинне, третинне і четвертинне, що свідчить про похідність видів виробничої діяльності Первинне четвертинне -сільське -інф-ція господарство та знання третинне -Лісництво вторинне -виробничі та ін -обробна -споживчі промисл. послуги Виробництво

Слайд 4

Виробни чі відно сини — суспільні відносини, що виникають між людьми в процесі матеріального і нематеріального виробництва. Це відносини, які виникають у суспільстві з приводу виробництва, розподілу, обміну і споживання матеріальних та духовних благ. Ця система відносин відбиває соціальну сторону економіки.

Слайд 5

Фактори виробництва- ресурси, що використовуються в виробництві, від яких залежить об'єм випускаємої продукції.

Слайд 6

Капітал. Критика політичної економії — одна з основних праць Карла Маркса, в якій аналізується та критикується капіталістичне суспільство. Книжка мала визначний вплив на робітничий рух в XX столітті.

Слайд 7

Економічна теорія криз Маркса Маркс визначив природу криз у капіталіс-тичному суспільстві та довів невипадковість та закономірну періодичність криз у буржуазному суспільстві.

Слайд 8

Виробничі ресурси Основна характеристика всіх виробничих ресурсів-це їх обмеженість.

Слайд 9

Значення виробництва, його суспільно-економічна роль Виробництво є важливим компонентом функціонування будь-якої держави, тому що воно визначає її економічну безпеку, сталість фінансової системи і рівень життя людей. Основна мета виробництва в ринкових умовах, згідно зі статутом підприємства, полягає в забезпеченні споживача необхідною йому продукцією у певні строки, заданої якості та комплектації, з мінімальними витратами для виготовлювача.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне