X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вікно у ваш теплий дім

Завантажити презентацію

Вікно у ваш теплий дім

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вікно у ваш теплий дім ММГО “Екоклуб”, м. Рівне, 2010

Слайд 2

Скільки тепла ми втрачаємо через вікна? В середньому 35-40% тепла, отриманого при теплопостачанні, втрачається через вікна. Величина втрат змінюється від 20% при відмінному стані вікон до 60% і навіть більше при наявності розбитих шиб, деформованих рам і т.д. Підвищення температури у приміщенні на один градус збільшує суму оплати за теплову енергію на 6%.

Слайд 3

Утеплені об’єкти   1. Украинский государственный университет водного хозяйства и природопользования    2. Ровенский Дворец детей и молодежи    3. Ровенский Дом ребенка    4. Киевский детский сад № 702    5. Школа № 11 г. Киев    6. Горловская школа № 10    7. Днепродзержинский детский сад № 59    8. Ровенская школа-интернат № 26    9. Мирогощансктий интернат для умственно отсталых детей   10. Тучинская интернат для детей-инвалидов   11. Острожский школа-интернат для умственно отсталых детей   12. Школа-интернат с. Большие Межиричи.   13. Острожский школа-интернат для глухих детей   14. школе г. Бар, Винницкая область   15. Международный рабочий лагерь в Доме ребенка г. Надворная Ивано-Франковской области   16. Школа в с. Нижний Быстрый, Хустский район, Закарпатская область

Слайд 4

Головна ідея запропонованого методу теплоізоляції вікон

Слайд 5

Інструменти і матеріали для утеплення Велика і мала фрезерні машинки Електроподовжувач 20 м. Степлер столярний Силіконова стрічка, Cиліконовий герметик і пістолети Штапики і цвяхи Викрутки, цвяходер, обценьки, щітка, закочувальний ролик, стамеска/долото, ножівка, молоток Г-подібний цвяходер довжиною 60-80см. Для підважування вікон при зніманні Віконна фурнітура (стяжки, ручки, шпінгалети) Cкло, якщо є розбиті шибки

Слайд 6

Інструменти та матеріали для утеплення

Слайд 7

Дисковий фрезер:

Слайд 8

Обираємо вікна

Слайд 9

Маркуємо вікна

Слайд 10

Знімаємо вікна

Слайд 11

Знімаємо напливи фарби

Слайд 12

Прорізаємо пази дисковим фрезером

Слайд 13

Зачищуємо прорізані пази

Слайд 14

Встановлюємо ізолюючу стрічку

Слайд 15

Демонтуємо штапики

Слайд 16

Зачищуємо поверхню

Слайд 17

При необхідності встановлюємо нове скло

Слайд 18

Заливаємо герметиком щілини між штапиком та склом

Слайд 19

Втановлюємо штапик

Слайд 20

Заливаємо дрібні щілини герметиком

Слайд 21

Навішуємо вікна на місце

Слайд 22

Результат комплексної теплоізоляції вікна

Слайд 23

Утеплене і не утеплене вікно

Слайд 24

Скільки грошей можна зекономити, утеплюючи вікна? Ціна матеріалів для утеплення й ремонту одного шкільного вікна може складати від 60 до 200 грн в залежності від стану вікна. Орієнтовна ціна комплексного утеплення – 10-12 грн. за 1 погонний метр утеплення. Витрати на опалення зменшуються як мінімум на 10%. У випадку комплексної теплоізоляції вікон, в котрих є щілини більше 3-5 мм, розбиті чи нещільні скла, поламані шпінгалети і тд. економія буде сягати 30-50% (часом і більше). Ефект від покращення здоров’я людей та комфортності їх перебування у приміщені.

Слайд 25

Переваги даного методу: Підвищення температури в приміщенні на 2-6 градусів; Зменшення протягів при збереженні вентиляції; Можливість провітрювання приміщення; Зменшення пилу та шуму; Термін експлуатації 15 років; Низька вартість.

Слайд 26

Недоліки такого утеплення Вартість обладнання (фрез). Складність у їх придбанні. Дисковий фрезер не випускається, проте можливо переобладнати ручну циркулярну пилку. Складно купити ізолюючу стрічку. Необхідно прорізати пази. Під час роботи виникає багато бруду і досить шумно. Стрічку неможна фарбувати.

Слайд 27

Дякую за увагу! Лящук Ольга +38 0362 23 70 24 а/с 73, 33023, м.Рівне ММГО “Екоклуб” office@ecoclubrivne.org www.ecoclubrivne.org Підтримується Фондом ім. Гайнріха Бьолля.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне