X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відділ служіння дітям ЦХВЄУ

Завантажити презентацію

Відділ служіння дітям ЦХВЄУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Звіт на конференції ЦХВЄУ 30-31 березня 2011р. м.Київ

Слайд 2

Мета відділу: донести Вістку спасіння до кожної дитини на Україні та через вивчення Біблії, молитву і християнське виховання дітей, залучити їх до церковного життя і служіння Богові.

Слайд 3

Звіт відділу за 2010р. Більше 3700 працівників працюють з 42032 дітей в помісних церквах. Робота відділу, в першу чергу, спрямована на підготовку та навчання дитячих працівників через помісну церкву. Запроваджуються різні види дитячого служіння: недільні школи, дитячі табори, соціальні проекти з різними категоріями дітей, гуртки, дитячі клуби, викладання християнської етики, видавництво та розповсюдження літератури, т.і.

Слайд 4

Згідно річного плану 2010р: Відбулися 3 засідання Педради, під час яких відбувається планування та аналіз роботи відділу. Проведено Всеукраїнську конференцію працівників дитячого служіння (Мукачево - травень,2010). Проведено конференцію для педагогів-християн на тему: “Вплив педагога-християнина на духовно-моральне виховання дітей” (листопад -м.Києв, ц.Філадельфія) Проведено семінари для працівників християнських таборів та дитячих євангелистів. (Київ –КБІ). Підготовлено групу інструкторів (12 чол.), котрі будуть навчати нових вчителів в регіонах. По областях проходять курси по підготовці вчителів НШ (641 чол.) Відбуваються обласні та регіональні конференції для працівників дитячого служіння. Створено робочу групу, яка розробляє уроки з навчальної програми для учнів НШ. Були підготовлені команди зі студентів КБІ, котрі проводили літні дитячі євангелізації в Криму, на Луганщині, Донеччині, Житомирщині. Працівники відділу приймали участь в конференції дитячих працівників СНД (Смоленськ), МАХШу, ХМТ, т.д. Періодично приймаємо участь у робочих групах з написання програм християнської етики та аналізу шкільних підручників від ГР МОН. Створено відповідну матеріально-технічну базу відділу та діє проект спонсорської підтримки для дитячих працівників. Поширення методичних матеріалів.

Слайд 5

Плануємо: Провести всеукраїнську конференцію для відповідальних та інструкторів дитячого служіння та по областях. Готуємо команди до дитячих літніх євангелізацій на Черкащині, Кіровоградщині та в Запорізькій обл. Співпрацюємо в різних проектах з іншими церквами: “Дорожче кубка”, місія “Служіння поколінням”, робочих групах при Громадській Раді МОН. Розробляємо методичні матеріали по навчальній програмі для учнів НШ та готуємо до видавництва. Просимо звернути увагу щодо навчання батьків. Вчити батьків як передати віру дітям. Батькам приділяти більше уваги дітям: цікавитися їхніми проблемами та допомагати їх вирішити; виховувати дітей (низька мораль та культура); Цікавитися навчальними програмами дітей (в підручниках навязується гуманістична філософія, заохочується позитивне ставлення до сексуальних меншин, в підручниках є уроки з прийомами гіпнозу,НЛП-техніки, медіатації, теми про сексуальні стосунки, контрацепцію, аборти, т.і. “Біологія”, “Основи здоровя”, “Зарубіжна література”… батьки мають право відмовитися від тем, предметів.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне