X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Універсальний дидактичний матеріал КОЛЬОРОВІ ПАЛИЧКИ КЮІЗЕНЕРА

Завантажити презентацію

Універсальний дидактичний матеріал КОЛЬОРОВІ ПАЛИЧКИ КЮІЗЕНЕРА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Універсальний дидактичний матеріал КОЛЬОРОВІ ПАЛИЧКИ КЮІЗЕНЕРА

Слайд 2

Палички Кюізенера – це лічильні палички, які ще називають «числа в кольорі», кольоровими паличками, кольоровими числами, кольоровими лінієчками.  Мета: розвивати логіко-математичні здібності, вміння розмірковувати, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки.

Слайд 3

Палички різних кольорів і різної довжини позначають число. Палички однакової довжини – мають той самий колір, означають те саме число. Чим довша паличка, тим більше значення числа, яке вона символізує.

Слайд 4

По драбинці ми крокуєм І підряд щаблі рахуєм. У драбинці гарній, новій – Знаєм щаблі кольорові. Перший – то білесенька сніжинка. Другий – то рожева намистинка, Третій – як небо блакитне, Четвертий – червоний - гвоздика тендітна, П'ятий – неначе кульбабка жовтенька, Шостий – бузковий, як квітка маленька, Сьомий – як котик маленький, чорненький, Восьмий – вишневий компот солоденький, Дев'ятий – синенький, волошки неначе, Десятий – жовтогарячий, як сонячний зайчик.

Слайд 5

Розвиток пізнавальних процесів Порівняння Аналіз Синтез Класифікація Узагальнення Серіація

Слайд 6

Методичне забезпечення для молодшого віку

Слайд 7

Методичне забезпечення для старшого віку

Слайд 8

Переваги методики Універсальність. Застосування методики не суперечить іншим методикам, а тому може використовуватись як окремо, так і в поєднанні з іншими, доповнюючи їх. Багатофункціональність. Створені безпосередньо для навчання математики, додатково розвивають дрібну моторику, просторове та зорове сприйняття. Доступність. Прості й зрозумілі дітям, сприймаються як гра.

Слайд 9

Очікувані результати Засвоєння еталонів кольору, співвідношень довжини, висоти; Удосконалення навичок кількісної та порядкової лічби прямого та зворотного рахунків; Вільне орієнтування в числовому ряді; Розв'язання простих арифметичних задач; Удосконалення уявлень про геометричні фігури; Удосконалення вміння моделювати, конструювати.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне