X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни

Завантажити презентацію

Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни 2007 Стратегія БЮТ

Слайд 2

Чому Україні потрібний прорив? Рівень життя в Україні – один з найнижчих серед європейських країн Україна займає останні місця у світових рейтингах конкурентноздатності: - Всесвітній економічний форум поставив Україну на 78 місце з 128 країн - IMD (Інститут розвитку менеджменту в Лозанні) поставив Україну на 46 місце з 55 країн Рівень ВВП (ПКС) на одну особу населення: в Україні – $2 275, а в Єврозоні – $30 000 Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни» Україні потрібний ПРОРИВ – вищі темпи зростання економіки та кардинальне покращення якості життя людини

Слайд 3

Що таке прорив для України? Перехід в історично-короткий термін від сировинної до інноваційної економіки Людина, як генератор і носій знань та інтелектуального капіталу, має стати основним напрямком для інвестицій та розвитку Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 4

Стратегія БЮТ «Український прорив: Містить домовленості досягнуті БЮТ з партнерами в рамках коаліційної угоди 2006 року і договору про об'єднану опозицію 2007 року Підтверджує зобов'язання, що взяті урядом Тимошенко у 2005 році Пропонує не лише цілі, а й вироблені конкретні механізми їх досягнення, включно з визначенням відповідальних суб'єктів До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 5

Стратегія пропонує об’єднати дві ідеї: Конкурентноздатність економіки країни Справедливість соціально-економічних перетворень Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 6

При цьому пріоритетами є добробут, здоров’я, освіта і умови життя кожної людини та її сім’ї. Сьогоднішнє зростання ВВП – це зростання статків найбагатших людей України на тлі несправедливого розподілу національного багатства. Ми не можемо допустити, щоб зростання економіки відбувалося у вигляді непропорційного збільшення капіталів жменьки олігархів за рахунок погіршення життя мільйонів простих громадян України. Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 7

Дванадцять ліній прориву Конституційний Судово-правовий Інформаційний Антикорупційний Демографічний Інтелектуальний Транзитний Підприємницький Енергоефективний Інвестиційний Будівельний Аграрний Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 8

1 лінія: Конституційний прорив Всеукраїнський референдум Чи підтримуєте Ви президентську форму правління, за якої Президент України обирається всенародно, є главою держави і очолює Уряд України? Чи підтримуєте Ви парламентську форму правління, за якої посада Президента України скасовується, Уряд України призначається і звільняється Верховною Радою України, а Прем'єр-міністр України є главою держави? Чи підтримуєте Ви обрання та відкликання суддів народом? Чи підтримуєте Ви розширення прав місцевого самоврядування з наданням всім органам місцевого самоврядування права формувати власні виконавчі органи? Пріоритетні дії: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 9

1 лінія: Конституційний прорив Чи підтримуєте Ви встановлення дієвого контролю за владою через надання конституційного статусу парламентській опозиції? Чи підтримуєте Ви скасування недоторканості вищих керівників держави, народних депутатів України та суддів? Чи підтримуєте Ви скасування всіх пільг вищим керівникам держави, посадовим особам та народним депутатам України? Чи підтримуєте Ви позбавлення мандатів депутатів всіх рівнів, які порушили обіцянки перед народом, - з наданням права ухвалення відповідних рішень з'їздам партій (блоків)? Чи підтримуєте Ви спрощення процедур проведення Всеукраїнських та місцевих референдумів для залучення народу до безпосереднього здійснення влади? Пріоритетні дії: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 10

2 лінія: Судово-правовий прорив Обрання суддів народом. Вивільнення судів з-під політичних, адміністративних, корупційних впливів, фінансова незалежність судів від виконавчої влади. Суттєве підвищення зарплатні суддям. Скасування судового мита для громадян по низці справ. Безкоштовні адвокатські послуги для малозабезпечених громадян. Пріоритетні дії: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 11

3 лінія: Інформаційний прорив Створення суспільного телебачення та радіомовлення. Забезпечення прозорості відносин власності у медіа-бізнесі, оприлюднення інформації щодо їх власників. Обов’язкове укладання угод між власниками ЗМІ та журналістськими колективами щодо чесної редакційної політики, закріплення цього положення спеціальним законом. Розвиток та захист національного інформаційного простору. Масштабна інтернетизація України (проект «Інтернет – у кожну оселю») – з метою вільного доступу громадян до суспільно важливої інформації. Пріоритетні дії: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 12

Охоплення населення трьома телевізійними каналами. Охоплення регіональним медійним продуктом населення регіонів. Видано газет (річний наклад) на 1 000 чоловік населення. Рейтинг п’яти провідних національних інформаційних агентств серед зарубіжних агентств-конкурентів. Зростання рівня довіри громадян до ЗМІ щодо попереднього року (експертна оцінка). Цільові показники: 3 лінія: Інформаційний прорив Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 13

Частка бібліотек, які мають доступ до мережі Інтернет. Кількість пунктів колективного доступу до мережі Інтернет. Кількість Інтернет-користувачів на 1000 чоловік населення Видано журналів та інших періодичних видань (річний наклад) на 1000 чоловік населення. Кількість одиниць зберігання фондів теле та радіоматеріалів, переписаних на нові види носіїв. Цільові показники: 3 лінія: Інформаційний прорив Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 14

4 лінія: Антикорупційний прорив З метою ліквідації економічного підґрунтя для корупції скасувати всі зайві нормативні акти, що створюють підгрунтя для корупційних дій чиновників. – зниження ролі держави в економіці загалом та вплив чиновництва на ухвалення економічних рішень та діяльність підприємств. Створення спеціальної експертної комісії, яка аналізуватиме всі проекти законів та нормативних актів на предмет корупційних ризиків у разі їхнього запровадження. Запровадження механізму конкурсного призначення управляючих для підприємств всіх національних акціонерних компаній, підприємств державної власності, або акціонерних товариств, де контрольний пакет акцій належить державі. Продаж та передання в оренду земель несільськогосподарського призначення винятково на аукціонах, спрощення всіх процедур. Наділення парламентської опозиції контрольними функціями за доходною та витратною частиною бюджетів, включно з закріпленим за опозицією правом очолювати Рахункову палату. Пріоритетні дії: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 15

Запровадження декларування витрат державними посадовими особами та держслужбовцями. Суттєве посилення кримінальної відповідальності посадовців за корупційні дії – включно з довічним позбавленням волі. Відновлення програми “Контрабанда – стоп!” Створення комунікаційного центру для безпосереднього зв’язку громадян з урядом для інформування про факти корупції. Скасування недоторканості вищих керівників держави, народних депутатів України та суддів. 4 лінія: Антикорупційний прорив Пріоритетні дії: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 16

4 лінія: Антикорупційний прорив Цільові показники: Середній розмір сукупних витрат юридичної особи на подолання бар'єрів входження на ринок і провадження діяльності. Кількість ліцензійних видів економічної діяльності. Співвідношення урядових дотацій і власних засобів в бюджеті органів місцевого самоврядування. Час, що необхідний для реєстрації суб'єкта господарювання. Співвідношення «білої» та «сірої» складової у винагороді найнятих працівників приватних компаній. Оцінка суспільством корумпованості влади, за даними Transparency International. Рейтинг країн за індексом сприйняття корупції. Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 17

5 лінія: Демографічний прорив Запровадження обов’язкового медичного страхування із збереженням чіткого переліку гарантованих державою безкоштовних медичних послуг. Забезпечення кожної людини медичною страховкою незалежно від її матеріального стану. Законодавче зобов’язання купівлі страховки роботодавцем для робітників із загальним зменшенням податкового навантаження. Збільшення виплати при народженні першої дитини до 10400 гривень. Запровадження виплат по народженню другої дитини не менше 15000 гривень, третьої і далі – 25000. Збільшення щомісячні виплати по догляду дитини до трьох років на рівні не меншому ніж 500 гривень. Довгострокові кредити для молодих сімей на 25-35 років під 2-4% річних для придбання житла. Пріоритетні дії Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 18

Створення «соціального» ринку ліків із доступними цінами, особливо для пенсіонерів, за допомогою державного регулювання фармацевтичної сфери. Реалізація програми «Сільський лікар» з метою розвитку системи надання медичних послуг жителям сільської місцевості. Створення Національних центрів (Національний онкологічний центр, Національний центр охорони здоров’я матері та дитини, Національний центр боротьби з туберкульозом, Національний центр кардіології та кардіохірургії, у тому числі дитячої, Національний центр боротьби зі СНІДом і наркоманією), відповідальних за розробку спеціалізованих національних програм. Програма повернення на Батьківщину для громадян України, що працюють за кордоном. 5 лінія: Демографічний прорив Пріоритетні дії Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 19

Тривалість життя чоловіків та жінок, у тому числі у містах та сільських місцевостях. Рівень народжуваності на 1 000 чоловік. Рівень витрат на охорону здоров’я (від ВВП). Структура смертності. Кількість пацієнтів на одного лікаря і одну медичну сестру. Доступність житла (кількість часу, необхідного на будівництво чи купівлю одного квадратного метра жилої площі, на первинному і вторинному ринку житла). Динаміка соціальних захворювань серед молоді. 5 лінія: Демографічний прорив Цільові показники: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 20

6 лінія: Інтелектуальний прорив Пріоритетні дії Визначення пріоритетних наукових розробок, які є важливими для інтелектуального прориву країни та залучення їх повного організаційного та фінансового державного супроводження. Створення національної ефективної системи управління інноваційним розвитком. Звільнення від оподаткування коштів, що спрямовуються на наукові розробки. Від народження та до завершення освіти для усіх закладів освіти незалежно від форми власності має бути встановлена єдина вартість послуг по вихованню та освіті дітей. В залежності від рівня заможності родини ці послуги сплачує або родина, або держава та родина разом, або виключно держава, якщо родина не в змозі платити, або дитина є сиротою. Створення якісної системи незалежного контролю рівня знань учнів. Стимулювання приватних інвестицій у прикладні та фундаментальні дослідження. Підтримка бізнесу, що використовує та розвиває передові виробничі технології. Забезпечення вільної конкуренції на ринку високих технологій, Інтернет-послуг, мобільного зв’язку. Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 21

6 лінія: Інтелектуальний прорив Підвищення частки державного фінансування державного фінансування системи середньої і вищої освіти, науки і культури. Стимулювання приватних інвестицій у професійну та вищу освіту. Розвиток системи захисту інтелектуальної власності. Створення української Силіконової долини. Створення системи сприяння роботі венчурних фондів стимулювання інновацій на рівні малого та середнього бізнесу. Комп’ютерізація та інтернетизація. Проект “Інтернет – у кожну оселю”. Пріоритетні дії Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 22

6 лінія: Інтелектуальний прорив Цільові показники: Співвідношення осіб, які зайняті у сфері кваліфікованої та некваліфікованої праці. Кількість студентів на 10 000 чоловік. Кількість комп’ютерів на 1 000 чоловік. Кількість наукових журналів; кількість опублікованих наукових статей. Частка IT-технологій у ВВП. Кількість осіб, що навчаються на одного вихователя в дитячому садку, на одного вчителя середньої школи, на одного викладача у вищому навчальному закладі. Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 23

7 лінія: Транзитний прорив Добудова транзитного нафтопроводу «Одеса-Броди-Плоцьк (Гданськ)». Будівництво транзитного газопроводу «Каспійський басейн — Україна» через Грузію та Чорне море. Створення основних 7 транзитних автомобільних коридорів шляхом державно-приватного партнерства. Забезпечення сучасної системи інформаційної, технічної, експедиторської підтримки вітчизняних підприємств транспортників-перевізників з метою підвищення їх конкурентоспроможності. Забезпечення безпеки транспортних коридорів. Будівництво нових нафто- та газогонів з метою створення альтернативних шляхів енергопостачання України. Лібералізація транзитного режиму для пасажирів та товарів. Пріоритетні дії Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 24

7 лінія: Транзитний прорив Розбудова сучасних аеропортів. Наведення жорсткого порядку на залізниці, ліквідація корупційних схем та перетворення залізниці в стратегічний об”єкт державного значення. Створення мережі високовольтних ліній та їх інтеграція у європейські енергетичні системи. Підвищення інформатизації транспортного процесу. Розвиток сервісно-транзитної інфраструктури. Пріоритетні дії Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 25

Інтенсивність використання транспортних мереж (кількість перевезених вантажів та пасажирів). Відповідність державного планування і фінансування транспортної інфраструктури. Розвиток базових телекомунікацій (кількість стаціонарних телефонів на 1.000 чоловік; вартість однієї хвилини міжнародної розмови зі стаціонарного телефону). Ступінь оновлення авіа-, авто-, залізничного і водного транспорту. 7 лінія: Транзитний прорив Цільові показники: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 26

8 лінія: Підприємницький прорив Ухвалення Податкового кодексу, який передбачатиме поступове зниження податкового навантаження, розширення бази оподаткування, мінімізацію податкових пільг. Ліквідація ПДВ. Запровадження правила: входження у бізнес і вихід з бізнесу мають бути максимально спрощеними. Втілення політики, яка дозволить знизити кредитні ставки до європейського рівня. Лібералізація ринку банківських та страхових послуг. Захист прав міноритарних акціонерів, гарантована виплата їм щоквартального прибутку в повному обсязі. Пріоритетні дії Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 27

8 лінія: Підприємницький прорив Зміна пріоритету з підтримки великого бізнесу на сприяння середньому та малому бізнесу. Розвиток системи спрощеного оподаткування малого та середнього бізнесу. Перехід на систему довгострокового (10-20 років) кредитування малого та середнього бізнесу. Ліквідація всіх неприродних монополій, створення рівних умов для всіх учасників ринку. Створення бази інформаційного та логістичного забезпечення підприємств середнього и малого бізнесу. Реформування дозвільної системи, встановлення обмеженого та стандартного переліку документів для отримання ліцензій чи дозволів. Скасування дозволів та ліцензій на проведення діяльності, яка не створює загроз суспільним інтересам, а також абсурдних правил на кшталт вимог ветеринарного контролю лазерних дисків або комп’ютерів. Пріоритетні дії Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 28

Цільові показники: Галузеві пропорції ВВП. Динаміка споживчої активності населення. Темпи росту інвестицій, структура інвестицій. Кількість часу, необхідного для створення і реєстрації власного бізнесу. Структура зайнятості населення. Структура прибутків населення. 8 лінія: Підприємницький прорив Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 29

Зменшення критичної залежності від монопольного джерела імпорту енергоносіїв, диверсифікація шляхів і джерел їх постачання. Зниження енергоємності ВВП. Зміцнення співпраці та координації енергетичної політики з Євросоюзом. Інтеграція у єдину європейську енергетичну систему постачання та споживання електроенергії. Модернізація ТЕС, перехід на технологію «киплячого шару», що зменшить споживання газу та нафтопродуктів і, натомість, збільшить виробництва електроенергії з вітчизняного вугілля. Розбудова підприємств переробки бурого вугілля як сировини для хімічної промисловості та виробництва синтетичного палива. Забезпечення реальної диверсифікації постачання ядерного палива в Україну. Побудова власного українського замкнутого ядерно-паливного циклу. 9 лінія: Енергоефективний прорив Пріоритетні дії Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 30

Будівництво 2 нових сучасних нафтопереробних заводів з надглибокою технологією переробки нафти, створення ринкових механізмів впливу на ціну нафтопродуктів, усунення монопольних явищ на ринку нафтопродуктів. Збільшення частки нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії, зокрема біодизелю у енергоспоживанні. Створення системи ефективного енергозбереження в державі. Розвідка та організація масштабного видобутку вуглеводнів на шельфах Чорного та Азовського морів. 9 лінія: Енергоефективний прорив Пріоритетні дії Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 31

Співвідношення потужності, що використовується, та обсягу створеної продукції. Співвідношення вартості на енергоносії для громадян і промислових споживачів. 9 лінія: Енергоефективний прорив Цільові показники: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 32

Розробка експортної стратегії України з чіткими стратегічними пріоритетами українського експорту на географічних і товарних ринках. Спрощення процедур виділення землі у довгострокове користування для інвесторів, що мають намір будувати в Україні нові сучасні та високотехнологічні підприємства. Усунення з українського законодавства проблем, протиріч та «білих плям», які стримують інвестиції як українських, так і іноземних інвесторів. Прийняття нової програми прозорої і відкритої приватизації державних підприємств з умовами однаковими як для українських, так і іноземних інвесторів. Встановлення прозорих процедур щодо тендерів, допуску до них усіх зацікавлених сторін, публікації тендерних пропозицій, включно із тією, що перемогла. Покращення умов інвестування в енергетичний сектор, у тому числі продовження терміну дії угод про розподіл продукції з 5 до 10-20 років, залучення іноземних інвесторів до участі в будівництві нових газотранспортних та транзитних потужностей. 10 лінія: Інвестиційний прорив Пріоритетні дії Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 33

Створення мережі регіональних омбудсменів, до яких зможуть апелювати інвестори і громадяни стосовно неправомірних рішень адміністративних та державних органів з метою «замороження» сумнівних рішень до їх розгляду відповідними судами або вищими інстанціями. Передбачити у соціально-депресивних регіонах спрощений та прозорий порядок реєстрації та здійснення інвестицій з метою масового виробництва товарів на експорт. Спрощення системи сертифікації імпорту шляхом затвердження таких процедур, які передбачають без додаткових внутрішніх процедур доступ до українського ринку усіх товарів, які відповідають стандартам ЄС. Прийняття законодавства, що відповідає практиці СОТ, яка чітко визначає випадки, коли можуть бути введені експортні квоти на продукцію і правила їх розподілу. Пріоритетні дії 10 лінія: Інвестиційний прорив Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 34

10 лінія: Інвестиційний прорив Цільові показники: Капіталізація фондового ринку стосовно ВВП Зростання інвестицій в основний капітал Кількість емітентів, цінні папери яких торгуються на організованому ринку цінних паперів Рейтинг інвестиційної привабливості Чистий відтік капіталу з недержавного сектору Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 35

10 лінія: Інвестиційний прорив Цільові показники: Зростання кількості фізичних осіб, які інвестують накопичення на фондовому ринку. Кількість емітентів, що входять в котирувальні листи фондових бірж вищого рівня (А1 і А2, правила яких вимагають підвищеного рівня розкриття інформації). Індекс інвестиційного іміджу. Надходження іноземного капіталу у формі прямих інвестицій (у ВВП). Кількість IPO на ринку цінних паперів. Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 36

11 лінія: БУДІВЕЛЬНИЙ ПРОРИВ Здійснення комплексної реконструкція районів, поновлення Програми “Територія якісного життя”. Формування комфортного для проживання людей середовища, забезпечення мешканців необхідними об’єктами соціальної інфраструктури та благоустрою. Розвиток іпотечного кредитування. Забезпечення зниження вартості кредитів на житло до 2-6 % річних, збільшення терміну надання кредиту до 10-30 років, зменшення розміру застави. Державне замовлення на будівництво соціального житла. Скорочення тривалості процедур та подолання бюрократії при отриманні земельних ділянок під будівництво та погодженні проектної документації, введення принципу «єдиного вікна» в роботі з забудовником. Пріоритетні дії: Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 37

Цільові показники: Середня забезпеченість житлом на 1 людину. Час, що необхідний людині, яка працює, щоб заробити на 1 м2 житла. Частка населення, що проживає у старих й аварійних (невпорядкованих) будівлях. Частка молодих фахівців (лікарів, учителів, учених, викладачів), які отримали підтримку у вирішенні житлових проблем. Обсяг житлового будівництва (в т.ч. у сільській місцевості). 11 лінія: БУДІВЕЛЬНИЙ ПРОРИВ Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 38

Цільові показники: Собівартість будівництва квадратного метру житла. Ступінь сформованості ринку житлово-комунальних послуг. Забезпеченість житлом евакуйованих громадян і тих, які добровільно виїхали з населених пунктів, що піддалися радіаційному забрудненню унаслідок радіаційних аварій і катастроф. Обсяг іпотечного кредитування. 11 лінія: БУДІВЕЛЬНИЙ ПРОРИВ Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 39

12 лінія: Аграрний прорив Пріоритетні дії: Перехід до розробки типових бізнес-проектів, що обов”язково передбачають переробку сільгосппродукції та її екологічну чистоту. Такі проекти будуть фінансуватись комерційними банками в т.ч. під державні гарантії, а також інвесторами на основі створення спільних підприємств. Забезпечення умов функціонування ринку землі (видача актів права власності на землю, виділення земельних ділянок в натурі, створення земельного кадастру, проведення грошової оцінки землі тощо). Підтримка розвитку ринкової аграрної інфраструктури, а саме аграрного фонду, аграрної біржі, ринків для с/г продукції індивідуальних виробників та фермерів, страхового фонду, земельного банку тощо. Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 40

12 лінія: Аграрний прорив Пріоритетні дії: Створення прозорого конкурентного середовища для українських виробників, просування їх продукції на зовнішні ринки. Забезпечення вільного доступу сільськогосподарських товаровиробників до кредитних ресурсів за пільговими ставками, стимулювання розвитку кооперативних банків та кредитних спілок в сільській місцевості. Забезпечення культурно-освітнього розвитку села, добудова шкіл, бібліотек, ФАПів, клубів, систем газифікації, водопостачання, зв’язку та доріг. Створення нових виробництв, що забезпечать Україну відновлювальними джерелами енергії (біодизель, біоетанол). Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 41

Цільові показники: Частка вітчизняних продовольчих товарів у роздрібній торгівлі. Питома вага прибуткових сільськогосподарських організацій. Інвестиції в основний капітал АПК по великим і середнім організаціям. Рівень безробіття в сільській місцевості. Частка сільського населення, чиї житла обладнані водопроводом (каналізацією, газом). Питома вага керівників і головних фахівців, які мають вищу професійну освіту. Кількість пацієнтів на одного лікаря і одну медсестру в сільській місцевості. 12 лінія: Аграрний прорив Стратегія БЮТ «Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни»

Слайд 42

Український прорив: До справедливої і конкурентоспроможної країни 2007 Стратегія БЮТ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне