X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Українські національні та міжнародні телекомунікаційні процеси

Завантажити презентацію

Українські національні та міжнародні телекомунікаційні процеси

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Українські національні та міжнародні телекомунікаційні проекти www.iearn.org.ua

Слайд 2

Приклади проектів, здійснених в національній мережі I*EARN-Україна Марк Твен: від Міссісіпі до Дніпра Історія інформатики для допитливих Україна моя вишивана Як швидше стати олімпійським чемпіоном Національні особливості подорожі Україною московської ляльки Столиця. Особливі місця

Слайд 3

Впроваджуючи нові педагогічні технології на уроках та в позаурочний час, педагоги намагаються навчити випускника сучасної школи адаптуватися у змінних життєвих ситуаціях; критично мислити; грамотно працювати з інформацією; бути комунікабельним, постійно самовдосконалюватись.

Слайд 4

Найхарактернішою рисою всіх проектів є їх конкретність і чітко визначений результат діяльності учасників, що є важливим елементом для вироблення в учнів відповідальності за свою працю, бажання досягти доброго кінцевого результату.

Слайд 5

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ВИКОРИСТАННЯ МЕТОДУ ПРОЕКТІВ Наявність значущої в дослідницькому, творчому плані проблеми, яка вимагає інтегрованих знань. Результати повинні бути практичні, теоретичні, пізнавальні. Самостійна (індивідуальна, парна групова) діяльність учнів. Робота в проекті вимагає поділу його змісту на етапи та визначення результатів, які треба отримати на кожному з цих етапів. Використання дослідницьких методів. Кінцевий результат має бути оформлений (семінар, конференція, випуск електронної газети, журналу, зустріч учасників проекту, якщо його дія розрахована на співпрацю між містами, державами).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне