X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Стилі зачісок

Завантажити презентацію

Стилі зачісок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СТИЛІ ЗАЧІСОК Шерстюк А.І. Суми , 2015

Слайд 2

Класичний стиль Класичний. Характерний стриманістю, відсутністю екстравагантних, гостро модних кольорів і ліній як у макіяжі, так і в одязі та зачісках. Прикраси повинні бути стриманими й вишуканими. Стиль створює враження елегантності, рівноваги, впевненості в собі. Клієнти, які обрали класичний стиль, зазвичай не схильні до сміливих експериментів, знають собі ціну, не поступаються своїми власними переконаннями. Цей стиль доречний у багатьох ситуаціях - від неформальної до офіційної.

Слайд 3

Романтичний стиль Романтичному стилю притаманні легкість, свобода, поривність і пристрасність. У романтичному стилі завжди є щось чисте, непідкупне й з елементами театральності. Жінки, які обрали цей стиль, схильні до сильних переживань, бурхливих почуттів, сентиментальності. Головною ознакою цього стилю є гаптування, вишивки, вуалі і хустинки, рюші та оборки, копиці кучерів, водоспади хвиль, що природно спадають на плечі.

Слайд 4

Спортивний стиль Спортивний стиль поєднує в собі динамічні кольори, прості форми. Відсутність зайвих деталей, надмірного декору забезпечує легкість і зручність руху. Силуети вільні, одяг оздоблений накладними кишенями, «блискавками», макіяж мінімальний; враження підтягнутості, свіжості, чистоти та здоров’я підкреслюють упевненість жінки в тому, що вона приваблива без будь-яких хитрощів. Спортивний стиль дуже функціональний, не потребує великої кількості аксесуарів, але на відміну від класичного його не можна вважати універсальним.

Слайд 5

Діловий стиль Діловий стиль створюється за допомогою простих обрисів, обмеженої кількості деталей, передбачає відсутність надмірного декору. Все, починаючи від костюма і взуття та закінчуючи макіяжем і зачіскою, повинно створювати відчуття зібраності, цілеспрямованості, ділового настрою. У цьому стилі розкіш недоречна. Усе має створювати враження ділового настрою, відданості роботі, стриманості, коректності, елегантності та пунктуальності. У деяких моментах цей стиль перегукується з класичним.

Слайд 6

Фольклорний стиль Фольклорний стиль зумовлюється географічним розташуванням того чи іншого народу, історичними традиціями та економічним станом країни. Він характеризується народним колоритом.

Слайд 7

Екзотичний стиль Екзотичний стиль - це стиль свята і карнавалу. Його основні риси: складність форм і ліній, яскравість, еротичність. Дуже тісно пов’язаний з фольклорним і романтичними стилями.

Слайд 8

Авангардний стиль Авангардний стиль - стиль майбутнього, стиль пошуку. Він ніколи не зупиняється, завжди прямує попереду всіх стилів і може поєднувати основні риси кожного з них.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне