X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СТАНОВИЩЕ УНІАТСЬКОЇ ЦЕРКВИ У ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ ХVII СТОЛІТТЯ

Завантажити презентацію

СТАНОВИЩЕ УНІАТСЬКОЇ ЦЕРКВИ У ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ ХVII СТОЛІТТЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Становище уніатської церкви у першій половині хVII століття

Слайд 2

Уніатські єпископи, всупереч запевненням польської влади, не отримали тих самих прав, що їх мало католицьке духівництво, отож досягти рівності церков, як сподівалися прихильники унії, вони не змогли.

Слайд 3

До уніатської церкви більшість українського населення ставилась як до чужої, утвореної через зраду батьківської віри. До того ж влада Речі Посполитої підтримувала її в боротьбі проти Української православної церкви.

Слайд 4

Ситуація навколо греко-католицької церкви загострювалася й майновими суперечками: як уніати, так і православні, всі церкви й монастирі грецького обряду вважали своїми.

Слайд 5

Ієрархи греко-католицької церкви вдавалися до енергійних заходів, аби подолати кризу своєї церкви

Слайд 6

Іпатій Потій, якого називали "батьком унії", по смерті Михайла Рогози, став митрополитом.

Слайд 7

Митрополит Йосиф-Вельямін Рутський доклав багато зусиль для розбудови уніатської церкви. На відміну від свого попередника, - Потія, Рутський особливо дбав про підвищення рівня освіти духівництва, наполегливо шукав способів порозумітися з православними, вбачаючи у злагоді головну умову піднесення обох церков. Водночас він розгорнув діяльність, спрямовану на впорядкування та оновлення церковного життя, закладав нові монастирі, впроваджував поміж ченців сувору дисципліну, дбав про заснування уніатської семінарії, хоча для її відкриття забракло коштів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне