X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Способи енергозбереження дому

Завантажити презентацію

Способи енергозбереження дому

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Способи енергозбереження дому Виконали учениці 6 - Б класу Мельник Маріна та Роїк Мар’яна

Слайд 2

Сучасна теплоізоляція Бажано утеплювати всі частини дому:фундамент,зовні- шні стіни, перекриття, дах, та ін.,але ізоляція покрівлі- найбільш відповідальна частина.Нові норми значно під- вищили вимоги до величини термічного опору покрівлі, відповідно до яких нове будівництво та ремонт будівель не можуть здійснюватись без застусовуння ефективних теплоізоляційних матеріалів.А з підвищенням цін на енергоносії стає ясно, що утеплювати житло сьогодні по трібно якомога краще.

Слайд 3

Нові технології в будівництві Високі технології подарува ли людям принципово но- вий утеплювач-теплекс.Він являє собою екструдова- ний пінополістирол.І він за стусовується для утеплен- ня фундаментів,стін,фаса- дів,покрівель. При монтажі утеплювача,ніж збережен- ня тепла вбудинку і знач- ної економії на енергоресу рсах,додадковим позитив- ним ефектом вииступає Звукоізоляція стін.

Слайд 4

Внутрішнє та зовнішнє утеплення стін Робота професіола стає ви нятково необхідною,коли мова йде про утеплення зовнішніх стіх панельних будинків.До речі,це відмін- ний спосіб позбутися воло гості та холоду у квартирі, якщо ваша житлоплоща, за збігом обставин вияви- лась кутовою.Це не привід для переїжджання.Утеплен ня стін цілком здатне раз і на багато років вирішити цю проблему.Плити кріпля ться за допомогою монтаж них пристосувань.

Слайд 5

Теплоізоляційні матеріали для будівництва та ремонту Важливе значення має ізоляція повітроводів,що служать для за- безпечення повітрям внутрішніх приміщень.Утворення конденса- ту,бепека,шум,енергозбережен- ня-такі критерії,які слід врахува ти при виборі матеріалу для теп лоізоляції повітроводів. Теплоізоляція повітроводів ви конує основні функції: Попереджує утворення конденсату на зов. та на вну тріш. поверхні повітроводів. Забезпення вогнестійко сті. Послаблення шуму і віб- рацій,що виникають під час руху повітря по повітровода Зменшення теплопере- дачі між потоком повітря у повітровода.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне