X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Соціальні програми влади і бізнесу в забезпеченні ліками пільгових категорій населення м. Полтава

Завантажити презентацію

Соціальні програми влади і бізнесу в забезпеченні ліками пільгових категорій населення м. Полтава

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Соціальні програми влади і бізнесу в забезпеченні ліками пільгових категорій населення м. Полтава Юрій Худяк: засновник ТОВ “ФК “ПРОВІЗОР” Таїланд, 2009.

Слайд 2

Соціальні програми: “ДОБРА СПРАВА” “МІСТО БЕЗ ОКОЛИЦЬ” “10% знижка для студентів” “10% знижка для дітей” “10% знижка в Диканьці”

Слайд 3

ТОВ “ФК “ПРОВІЗОР” перспективний оператор фарм ринку, який працює під ТМ “Ваша Аптека”; перша аптека заснована 20 січня 2004 року; в складі мережі 17 аптечних закладів; 12 аптек є власністю компанії; кожен рік відкривається 3-4 аптеки; створено 114 робочих місць. Дбаємо про Вас!

Слайд 4

Соціальний проект Дбаємо про Вас!

Слайд 5

Соціальний проект “Добра справа” створений за ініціативи міського голови м. Полтава А.В. Матковського і активної підтримки ТОВ “ФК “ПРОВІЗОР”; початок роботи – 1 вересня 2006 року; 20% знижка на ліки та вироби медичного призначення для пільгових категорій населення; в проекті працює 4 аптеки; надано послуг –1156214 клієнтам ; сума заощаджених коштів для пільговиків 7 646 569,02 грн.; заплановано відкриття 5 соціальної аптеки в м. Полтава, за адресою: вул. Красіна, 81. Дбаємо про Вас!

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Надання послуг клієнтам Дбаємо про Вас!

Слайд 11

Заощаджені кошти пільговиків Дбаємо про Вас!

Слайд 12

= - 20% Дбаємо про Вас!

Слайд 13

Міська програма “Місто без околиць” створення гідних умов життя для полтавчан на околицях міста: забезпечення дорогами, транспортними сполученнями, освітленням, сімейними амбулаторіями та аптеками в 2008 році мережі “Ваша Аптека” інвестувало кошти в відкриття 2 аптек на околицях міста: мікрорайон Новобудова та селище Вороніно обслуговування в аптеках на околицях згідно стандартів компанії 5% знижка для пільгових категорій населення Дбаємо про Вас!

Слайд 14

Соціальні програми: 10% знижки для студентів м. Полтава в студентській поліклініці 10% знижка для дітей м. Полтава в двох аптечних закладах 10% знижка для пільговиків та медичних працівників в Диканьці Дбаємо про Вас!

Слайд 15

Підсумки: спільні соціальні проекти міської влади і бізнесу – реальний результат соціальної спрямованості бізнесу, заощадження коштів населення за рахунок знижок (7 646 569, 02грн) інвестиції в розвиток інфраструктури міста (2 аптеки на околицях) поліпшення забезпечення ліками всіх категорій населення створення нових робочих місць активна громадянська позиції Дбаємо про Вас!

Слайд 16

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне