X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Соціалізація і адаптація дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки

Завантажити презентацію

Соціалізація і адаптація дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Агенція регіонального розвитку “Вектор” Дитині – Родину! Соціалізація і адаптація дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки

Слайд 2

Агенція регіонального розвитку “Вектор” Сумна статистика 5% дітей, які виховувались в інтернатному закладі отримують постійну роботу 30% - стають на кримінальний шлях 50% сімей, що в групі ризику по вилученню дітей, це сім‘ї створені випускниками інтернатів

Слайд 3

Агенція регіонального розвитку “Вектор” Перші особи держави про інтернати “В розвинених країнах інтернати працюють з обдарованими дітьми, а в Україні вони утримують дітей-інвалідів, дітей з особливими освітніми потребами та дітей без батьків. Ми прийняли рішення щодо реформування інтернатної системи, але їх реалізація поки гальмується!" Віктор Янукович, Президент України (05.12.2012)

Слайд 4

Агенція регіонального розвитку “Вектор” Перші особи держави про інтернати «Альтернативою інтернатам стануть дитячі будинки сімейного типу. Перед нами стоїть мета – до 2020 року кожна українська дитина повинна виховуватись в родинних умовах “, - Наталія Королевська, міністр соціальної політики України (30.09.2013)

Слайд 5

Агенція регіонального розвитку “Вектор” Безвідкладна допомога Ймовірність усиновлення дітей після 5 років, падає до нуля. Діти, які не потраплять до сімей, потребують соціалізації вже сьогодні.

Слайд 6

Штатним розкладом шкіл-інтернатів не передбачений індивідуальний супровід на заходи Діти – сироти ↓ Персонал ↓ Навчальний процес, заходи в інтернаті

Слайд 7

Агенція регіонального розвитку “Вектор” Суть ідеї Забезпечити дітям-сиротам індивідуальну участь в різних заходах міста (гуртки, секції, шкільні заходи тощо) та, при необхідності, супроводження їх волонтерами. Це дозволить дітям знайти друзів в місті (ефект соціалізації).

Слайд 8

Агенція регіонального розвитку “Вектор” Створення додаткових можливостей для соціалізації дітей-сиріт Діти – сироти Волонтери Персонал інтернату Гуртки, Навчальний процес, секції, заходи в інтернаті концерти, спілкування з друзями в місті

Слайд 9

Агенція регіонального розвитку “Вектор” Волонтерство – державна політика Підтримка і сприяння волонтерству є державною політикою України (ЗУ “Про волонтерську діяльність” 19.04.2011р.)

Слайд 10

Агенція регіонального розвитку “Вектор” Ціль проектної ідеї Це можливість дітям-сиротам знаходити друзів поза межами інтернату, тобто додаткові можливості для інтеграції в суспільство.

Слайд 11

Агенція регіонального розвитку “Вектор” Позиція влади 29.04.2013 року було проведено “круглий стіл” «Участь волонтерів у адаптації дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки», де представники органів влади: ЧО управління освіти і науки Школа-інтернат Ю. М. Коцюбинського ЧО центр соціальних служб визнали необхідність і потребу в такому проекті!!!

Слайд 12

Агенція регіонального розвитку “Вектор” Готовність прийняти дітей-сиріт Більшість спортивних, творчих, розважальних, культурних та інших закладів готові приймати дітей-сиріт, на безкоштовних умовах.

Слайд 13

Агенція регіонального розвитку “Вектор” Готовність закладів Заклади інтернатного типу виявляють готовність до такої співпраці, якщо статус волонтерів буде визначений у зв'язку з відповідальністю за дітей під час супроводження.

Слайд 14

Агенція регіонального розвитку “Вектор” Суть проблеми сьогодні Необхідно визначити статус волонтера! Умови і можливості його участі у соціалізації дітей.

Слайд 15

Агенція регіонального розвитку “Вектор” Пропозиція щодо вирішення проблеми Чернігівське обласне управління освіти і науки має підготувати шаблон договору між школою-інтернатом і фізичною особою волонтером, в якому визначаються умови, за яких особа може бути волонтером.

Слайд 16

Агенція регіонального розвитку “Вектор” Відкритість до пропозицій Агенція регіонального розвитку “Вектор” відкрита до будь-яких пропозицій, щодо реалізації цього проекту

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне