X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що таке ПРОЕКТ?

Завантажити презентацію

Що таке ПРОЕКТ?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що таке ПРОЕКТ?

Слайд 2

Слайд 3

Головне завдання використання методу проектів у виховній роботі – зацікавити учнів у набуті досвіду, який може стати їм у нагоді в подальшому житті, сформувати певні навички та знання поведінки, стилю життя.

Слайд 4

ВІСІМ ЕТАПІВ ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТУ Розуміння потреби або виникнення проблеми. Збір та аналіз інформації. Визначення мети та цілей проекту. Визначення завдань проекту. Розробка заходів. Складання бюджету. Складання плану реалізації проекту. Моніторинг і оцінка

Слайд 5

Метою проекту є : досягнення очікуваних змін певної ситуації, що склалися у класі чи школі. Мета повинна : бути реальною ; бути соціально-важливою; бути досяжною ; співвідноситися з очікуваними результатами і планом реалізації проекту.

Слайд 6

- Скажіть , будь ласка, куди мені йти? - Це багато в чому залежить від того, куди ти хочеш прийти, - відповів Кіт. - Та мені все одно, - почала Аліса. - Тоді все одно куди йти, - сказав Кіт. - Лиш би потрапити куди-небудь,- пояснила Аліса. - Не переживай, куди-небудь ти обов'язково потрапиш, звичайно, якщо не зупинишся на півдорозі,- сказав Кіт.   (Льюїс Керолл "Аліса в Країні Чудес")

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Три етапи реалізації проекту: підготовчий ( визначення теми,мети і завдань, створення ініціативної групи, розробка первинного плану дій) ; практично-виконавчий ( розподіл обов’язків між членами групи, пошукова робота, аналіз інформації та формування висновків, оформлення результатів); заключний ( підготовка проекту до презентації, презентація, оцінка проекту, оголошення результатів).

Слайд 11

Класифікація проектів За характером домінантної діяльності: пошуковий; дослідницький ; творчий; ігровий; практично - орієнтований; орієнтувальний.

Слайд 12

За предметно-змістовою галуззю: монопроект; міжпредметний. За тривалістю: короткий; довготривалий.

Слайд 13

За характером контактів: класний; міжкласний; шкільний; загальношкільний; міжшкільний; міжрегіональний.

Слайд 14

За кількістю учасників : індивідуальний; парний; груповий; колективний; масовий.

Слайд 15

Метод проектів має певні переваги : дає можливість кожній дитині брати активну участь у житті класу чи школи; навчатися, розвиватися і отримувати задоволення від своєї діяльності; відбувається інтеграція знань учнів з різних видів діяльності для реалізації завдань проекту; набуття соціальних навичок: робота в команді, орієнтація на виконання певних завдань, критичний аналіз досягнень, вміння відстоювати власну точку зору, формування відповідальності за роботу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне