X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Професія Менеджер організацій

Завантажити презентацію

Професія Менеджер організацій

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МЕНЕДЖЕР В українському бізнесовому середовищі – це професійний управляючий, який займається організаторською та управлінською діяльністю, наділений для цього відповідними повноваженнями. Фахівці з менеджменту здатні приймати обґрунтовані рішення щодо управління персоналом, виробництвом, ринком, зовнішньоекономічною діяльністю та спроможні забезпечити ефективне функціонування підприємства, фірми та організації. Окрім того, організовувати власний бізнес, управляти ним та бути успішним бізнесменом. Престижна професія – запорука успіху в житті

Слайд 2

1.Процес створення структури підприємства і виконання її працівниками своїх функцій : Визначити структуру і супідрядність підрозділів 2. Визначити місце, час виробництва продукції, маршрути її руху на підприємстві. Процес вивчення і рішення проблем майбутнього: визначення цілей діяльності організації, і способів їх реалізації. Стратегічне - визначення основних напрямів розвитку на 10-15 років. 2. Середньострокове на 3-5 років(конкретиза- ція завдань стратегічних планів). 3. Поточне планування строком до 1 року (з розбиттям по кварталах)охоплюють усі сторони діяльності) Головні функції менеджмента:

Слайд 3

Процес заохочення себе та інших до праці з метою досягнення особистих цілей або орга- нізації. Процес, за допомогою якого керівництво організації визначає, чи правільні їх рішення і чи не потребують вони корегування, тобто змін у ту чи іншу сторону. Процес контролю – це послідовність дій, яка складається із встановлення стандартів, виміру фактично досягнених результатів і проведення корегування у випадках суттєвого відхилення досягнених результатів від попередньо встановлених стандартів.

Слайд 4

Посади,які можна займати,отримавши професію менеджер організацій:

Слайд 5

Здобути професію Менеджера організацій Можна у нас ! ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Слайд 6

Випускає студентів за спеціальностями:: Облік і аудит; Менеджмент; -Геодезія, картографія та землеустрій; -Агрономія, захист рослин; Технологія виробництва, переробки і маркетингу продукції тваринництва; Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва; Ветеринарна медицина.

Слайд 7

Одеський державний аграрний університет є навчальним закладом ІV рівня акредитації, підпорядкований Міністерству аграрної політики та продовольства України, створений на базі Одеського  сільськогосподарського інституту, який був заснований на початку 1918 року. У створенні інституту, його становленні й подальшому розвитку особливу роль відіграла плеяда видатних учених того часу, серед яких були грунтознавець і фізіолог професор О.Г. Набоких, географ і метеоролог І.Я. Точидловський, якого було обрано першим директором інституту, майбутній академік і віце-президент Академії наук України селекціонер А.О. Сапегін, відомий фахівець у галузі фізіології рослин професор Г.А. Боровиков, майбутній академік Академії наук України ботанік Д.К. Третьяков, фахівець у галузі виноградарства професор О.А. Кіпен та багато інших. Розпочавши в 1918 році підготовку кадрів для сільського господарства на трьох відділеннях — рослинництва, суспільної агрономії та тваринництва, а наприкінці 30-х років вже мав агрономічний, виноградарський, зоотехнічний, ветеринарний та землевпорядний факультети, що підтримували тісні ділові зв'язки з багатьма сільськогосподарськими підприємствами, навчальними і науково-дослідними закладами Радянського Союзу. Історія університету

Слайд 8

Підготовка фахівців здійснюється за освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, спеціаліст, магістр.

Слайд 9

Місія кафедри менеджменту Освітньо-кваліфікаційна підготовка фахівців з лідерськими амбіціями, здатних управляти життєдіяльністю власною та соціального оточення, компетентно застосовувати моделі та положення сучасного менеджменту для прийняття дієвих управлінських рішень й досягнення високих бізнес-результатів.

Слайд 10

Завідувач кафедри “Менеджмента і маркетингу” к.е.н, доцент ЗАПША Галина Миколаївна

Слайд 11

Викладачі Кафедри менеджменту та маркетингу Команда професіоналів – майбутніх Ваших які мають багаторічний досвід науково-педагогічної та практичної діяльності чекають на Вас.

Слайд 12

Чому саме ми?

Слайд 13

Навчаючись за спеціальністю «менеджмент організацій та адміністрування» в нашому університеті, ви маєте унікальну можливість отримати високий рівень освіти та професійних знань, які відповідають сучасним вимогам проводити захисти звітів з виробничої практики, курсових та дипломних робіт на сільськогосподарських підприємствах;

Слайд 14

Можливість проходження виробничої практики та стажування на вітчизняних та зарубіжних підприємствах (Європи (Англія, Франція, Німеччина, Польща) та США). Доступна вартість навчання для контрактників Можливість складання індивідуального графіку навчання для поєднання роботи з навчанням.

Слайд 15

Активно проводити студентське дозвілля, приймати участь у культурно-масовій роботі кафедри, факультету та університету тощо.

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Крім того, всі студенти забезпечуються гуртожитком, який знаходиться поруч з університетом.

Слайд 20

Слайд 21

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне