X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Подорож в країну Правил Дорожнього руху

Завантажити презентацію

Подорож в країну Правил Дорожнього руху

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Життя зі страхами і без них

Слайд 2

СТРАХ - це одна з фундаментальних емоцій людини, що виникає у відповідь на дію загрозливого стимулу.

Слайд 3

Страх може стати пусковим механізмом розладів емоційної сфери особистості та призвести до деструктивних наслідків. Страх є активуючим чинником особистісного розвитку.  

Слайд 4

Функції страху ЗАХИСНА Попереджує людину про небезпеку

Слайд 5

АДАПТАЦІЙНА Змушує пристосовуватися

Слайд 6

ПІЗНАВАЛЬНА Мотивує нове бачення світу

Слайд 7

ОНТОЛОГІЧНА Розкриває природу людського існування

Слайд 8

СУСПІЛЬНО-КОНТРОЛЮЮЧА Організація та контроль

Слайд 9

ВИХОВНА Утворення складних відчуттів

Слайд 10

КУЛЬТУРНА Моделювання образів поведінки

Слайд 11

МОТИВАЦІЙНА Пошук сприятливого середовища

Слайд 12

Види страхів Природні страхи це страхи, засновані на інстинкті самозбереження. Екзистенційні страхи виявляють внутрішню сутність людини. Соціальні страхи носять масовий характер, не можуть нашкодити людині.

Слайд 13

Діючі на органи зовнішніх почуттів   Предмети дитячого страху Діючі на уяву і розум  

Слайд 14

Зорові враження: мухи, комарі, кімнатні собаки і кішки, хвилі на ріці, промені в напівтемній кімнаті, маски, високі капелюхи на голові, дивні рухи та інші. Обʼєкти страху Слухові враження: сильні шуми, гуркіт грому, постріл із гармати і рушниці, різного роду вибухи, падіння важких речей та інші.

Слайд 15

Загрози, що мають універсальний і фатальний характер Смерть Переживання реальної чи вигаданої загрози Крах життєвих цінностей Загроза особистому та соціальному благополуччю

Слайд 16

Причини виникнення дитячих страхів Переляк Сімейні традиції та звичаї Негармонійне спілкування з однолітками Занижена самооцінка Поведінка батьків

Слайд 17

Фобія (від грец. φόβος страх) нав'язливий страх. Одна із ключових особливостей фобії в тому, що страх непропорційно великий по відношенню до небезпеки, яка його викликала.

Слайд 18

Людина, яка страждає тим чи тим видом фобії, як правило, не може раціонально пояснити, чому відчуває настільки сильний страх, не в силах його контролювати і намагається уникати пов'язаних із цим страхом ситуацій.  

Слайд 19

Прості це боязнь певних предметів (і тварин). До соціальних фобій відноситься страх попадання в певні ситуації. Наприклад, страх натовпу, страх в присутності інших людей, боязнь стати об'єктом глузувань.  Типи фобій

Слайд 20

Лікування фобій полягає в тому, щоб розвинути у людини здатність зустрічатися віч-на-віч з фобічною ситуацією і перебувати в ній, а також у тому, щоб переконати її на прикладі, а не інтелектуально, що ситуація насправді не є небезпечною. 

Слайд 21

Найдивніші фобії Дорофобія – боязнь отримувати або робити подарунки. Пунктумофобія – боязнь отримати повідомлення в соціальній мережі із крапкою в кінці речення. Агірофобія – страх перед дорогами, шосе, трасами і магістралями. Калигинефобія – страх красивих жінок.

Слайд 22

Найдивніші фобії Хорофобия – боязнь танців. Папафобія – боязнь папи римського. Плутофобія – боязнь багатства. Пелідофобія – боязнь лисих.

Слайд 23

ФОБІЇ ВІДОМИХ ЛЮДЕЙ   Російський імператор Петро Великий страждав такими фобіями, як екофобіі і спацеофобіі (боязнь свого будинку і порожніх просторів). Його літній палац вражає своїми низькими стелями і маленькими кімнатами. Крім того, Петро Перший дуже боявся комах (акарофобія).

Слайд 24

Великий письменник Микола Гоголь боявся, що його поховають живцем (тафефобія). Наполеон Бонапарт боявся білих коней. Психологи бачать тут цілих дві фобії: страх коней (гіппофобія) і острах білого кольору (лейкофобія).

Слайд 25

Том Круз боїться облисіти (пладофобія). Дженіфер Еністон боїться літаків (аерофобія).

Слайд 26

Анджеліна Джолі боїться захворіти на рак (нозофобія). Ніколь Кідман страх метеликів (лепідоптерофобія).

Слайд 27

Альфред Хічкок страх овальних предметів (овофобія). Памела Андерсон страх власного відображення у дзеркалі (ейсоптрофобія).

Слайд 28

Слайд 29

1. Спостереження за дитиною у природніх для неї умовах. 2. Опитувальники, бесіда, анкетування. Наприклад, методика незакінчених речень (Дж. Сакс і С. Леві). 3. Проективні методики (малювання). Наприклад, методика «Малюнок сім'ї» (Л. Корман, Р. Бернс, С. Кауфман), методика «Неіснуюча тварина» (М. Дукаревич). 4. Природний експеримент. Методи дослідження страхів

Слайд 30

Подолання страхів і фобій Одним із найсильніших засобів є дія протилежна тій, до якої закликає страх. Боїтеся висоти подолайте стрибком із парашутом, страх мишей можна побороти через наближення до цієї тварини в домашніх умовах. Але це можливо тільки якщо Ви пересилити себе. Інший прийом це посміятися над своїми страхами, зобразити їх смішними і кумедними. Але якщо Ви відчуваєте нав'язливий страх, тривалий за часом, із гострими симптомами, то навряд чи це Вам допоможе. У цьому випадку Вам необхідно звернутися до психолога.

Слайд 31

Усі страхи родом із дитинства

Слайд 32

ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне