X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Основні напрямки сучасної біотехнології.

Завантажити презентацію

Основні напрямки сучасної біотехнології.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

У чому існують переваги біотехнологій?

Слайд 3

Мета:ознайомитися з основними процесами біотехнології; дати уявлення про генну, клітинну інженерію як перспективні галузі молекулярної генетики та біохімії; виховувати інтерес до науки, сприяти формуванню наукового пізнання світу.

Слайд 4

Які відкриття привели до виникнення біотехнології , як науки? (Слово надається історику)

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Термін „біотехнологія” вперше використав угорський вчений Карл Ереки в 1919 році для позначення процесів, в яких продукти отримують за допомогою живих організмів.

Слайд 8

Біотехноло гія (Βιοτεχνολογία, від грец. bios — життя, techne — мистецтво, майстерність і logos — слово, навчання) — використання живих організмів і біологічних процесів у виробництві. Біотехнологія — міждисциплінарна галузь, що виникла на стику біологічних, хімічних і технічних наук. З розвитком біотехнології пов'язують вирішення глобальних проблем людства — ліквідацію недостачі продовольства, енергії, мінеральних ресурсів, поліпшення стану охорони здоров'я і якості навколишнього середовища.

Слайд 9

Слайд 10

Основні напрямки досліджень: Розроблення наукових основ створення нових біотехнологій за допомогою методів молекулярної біології, генетичної та клітинної інженерії. Одержання й використання біомаси мікроорганізмів і продуктів мікробіологічного синтезу. Вивчення фізикохімічних та біохімічних основ біотехнологічних процесів. Використання вірусів для створення нових біотехнологій.

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Біотехнологія допомагає довкіллю. Величезний потенціал біотехнологія має і в боротьбі з голодом. Біотехнологія допомагає боротися з хворобами.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне