X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Олівер Кромвель"

Завантажити презентацію

"Олівер Кромвель"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Олівер Кромвель Лорд-протектор Англії в 1653-1658рр,лідер пуритан.Військовий громадянської війни в Англії,прибічник парламентаризму.Один із організаторів парламентської армії в боротьбі з королівською армією під час Громадянської війни.

Слайд 2

Біографія Олівер Кромвель народився 25 квітня 1599 року у Хатінгтоні(графство Кембриджмир) у родині типових англійських дворян –Роберта Кромвеля і Елізабет Стюард.

Слайд 3

Політична кар”єра Парламент почав сприяти створенню боєздатної армії,яку очолив Олівер Кромвель.Енергійний,рішучий член парламенту ,походив із нових дворян.Прапивши в парламент від округу Генгільтона, а пізніше від Кембриджа ,розгорнув бурхливу діяльність.Брав участь у 18 комісіях, що розробляли законопроекти.

Слайд 4

Військова кар”єра Олівер Кромвель створив боєздатну армію “нового зразка”: дисципліновану,добре навчену, з сильною кавалерією.

Слайд 5

Слайд 6

Стійкість,дисциплінованість солдатів проявилася в битві біля Нейсбі(1645 р.)

Слайд 7

Слайд 8

Були заборонені дуелі в армії, дозволявся цивільний шлюб, все королівське майно передавалося до державної скарбниці.

Слайд 9

Під час свого правління О.Кромвель уклав мир із Данією,Швецією,Голландією,Францією,Португалією.

Слайд 10

До самої смерті Кромвель мав популярність у народі ,зокрема завдяки іміджу “народного” політика,на противагу дворянам та королю.Особливе значенням мала така риса Кромвеля як абсолютна непідкупність.Помер Олівер Кромвель 3 вересня 1658 року.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне